DİBEKLİHAN’DA İLGİNÇ SERGİ

DİBEKLİHAN’DA İLGİNÇ SERGİ

Haber : Fotograflar : Recai Oktan

  • Ahmet Tarık Demirbaş’ın “Teknoloji ve Sanat” konulu sergisi Dibeklihan Sanat Köyü – Yıldız Kendet Sanat Galerisi’nde 7 Eylül’e kadar izlenebilecek.

Ahmet Tarık Demirbaş’ın, 25 Ağustos 2018 Cumartesi günü açılan 57 parçadan oluşan tasarım koleksiyonu “Teknoloji ve Sanat” Sergisi , Dibeklihan Sanat Köyü – Yıldız Kendet Sanat Galerisi’nde 7 Eylül’e kadar izlenebilecek.

Bodrum Dibeklihan Yıldız Kenter Sanat Galerisi’nde izlediğim, Endüstriyel Tasarımcı Ahmet Tarık Demirbaş’ın, “Teknoloji ve Sanat” konulu sergisi, farklı ve etkileyiciydi. Özgün çalışmalarının koleksiyonunu, 7 Eylül Salı gününe kadar Bodrumlu meraklılara sunacak olan Ahmet Tarık Demirbaş, “şimdilik çalışmalarım için farkındalık yaratmaya çaba harcıyorum. Sergimi gezenlerin özel istekleri olursa, onları da tasarımlarım arasına alıp, gerçekleştireceğim” diyor.

Sanatçı Demirbaş’ın 57 parçadan koleksiyonunda yer alan tasarımlarından tamamı dikiş makinesi ya da dikiş makinesi parçalarından meydana getirilmiş, bir bölümü de istendiğinde çalıştırılabiliyor.

*****

Read Previous

Hüseyin Gülkaya & Model Gemi Sergisi

Read Next

Eda Su Neidik’in Sergisi ilgi görüyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: