Hayırlı Bir Sergi “Karma Şık”

Hayırlı Bir Sergi “Karma Şık”

Haber : Kemal Gönüleri

  • Karma Şık Sergisinden elde edilen gelirin bir kısmıyla Günes Umuttur Yardım Grubu’ndaki çocuklara mont, bot veya okul malzemeleri alınacak. 

Art Consultant Ceylan Harmancı’nın organizatörlüğünü yaptığı “Karma Şık” İsimli Yılbaşı Özel karma Sergi Faikpasha Suites Café’de 9 Aralık ila 13 Aralık tarihleri arasında açılıyor.

Katılan Sanatçılar:

Banu Bahçıvancıoğlu, Canan Demirel, Dilek Deveci Bilgili, Esra Karaduman, Hülya Aziz, Serap Derinkök ve Yasemin Akyol

Art Consultant Ceylan Harmancı yaptığı yazılı açıklamada Sanatseverleri Sergiye davet ederken “Yılbaşında sadece sevdiklerinizi bir sanat eseriyle sevindirmekle kalmayıp, Anadolu’da ihtiyaç sahibi çocukların da sayenizde soğuk kışa hazırlıklı ve mutlu girebilmelerini sağlayabilirsiniz. Sergideki eserlerin satışlarından elde edilen gelirin bir kısmıyla Günes Umuttur Yardım Grubu’na çocuklara mont, bot veya okul malzemeleri alınmasına destek olabilirsiniz. Yeni yıla daha huzurlu başlamak ve bizimle, el birliğiyle “hayırlı” bir adım atmak isterseniz sizi 09 – 13 Aralık tarihleri arasında Faikpasha Café’ye saat 12:00 – 17:00 arasında bekleriz.” dedi.

Serginin tanıtımı için yapılan yazılı açıklamada “Sanatçılar kendi ruhlarına dokunabilmiş insanlardır… biz sanatseverler ise o dokunuşa şahit olurken kendi ruhlarımıza yakınlaşırız.
Dünyaya iyilik ve pozitiflik aşılamak bizim elimizde…
Sanat, dünyaya güzellik yaymak ve ulaştırmak için çok iyi bir araç.
Yeni yıl hediyeniz neden eşi olmayan özel bir sanat eseri olmasın?
Ulaşılır sanat projesi kapsamında sanatçılarımızın yılbaşına hazırladığı özel koleksiyonu mutlaka görmenizi isteriz.
Suluboya, Sumi-e, modern tezhip, çiçek ressamlığı, klasik ve modern, esprili minyatürlerden oluşan orijinal tabloların yanısıra sanatla günlük hayatımızı renklendirip özel kılabileceğimiz hediyelik ürünler var.
Çukurcuma semtinin büyülü sokaklarında bulunan Faikpasha Suites Café’nin sıcacık, keyifli atmosferindeki bu sergiyi kaçırmamanızı arzu ederiz. Antika mobilyaların arasında kahvenizi veya şarabınızı yudumlarken, her gün değişen menüyü tadarken duvardaki eserlere bakıp seçmenizin ayrı bir keyif olacağına söz veriyoruz. Yemek rezervasyonu için 0212 244 43 43 arayabilirsiniz.” denildi.

Adres: Faikpasha Suites Café , Firuzağa mah. Çukurcuma cad. No:51/A, Çukurcuma/Beyoğlu

*****

Önceki

So Art projesi ; Son Yaprak

Sonraki

İDSO bugün Haliç Kongre Merkezi’nde

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar