Sunay Akın klasiği “Kendine Has Sergi”

Sunay Akın klasiği “Kendine Has Sergi”

Recai Oktan Yazdı

17 Mart 2018 Cumartesi günü, Beşiktaş’taki Deniz Müzesi‘nde, Ardında Anadolu Efes’in desteği olan ve Sunay Akın‘ın sunduğu “KENDİNE HAS SERGİ“yi gezerken, gidemeyecek dostları da düşündüm…

Görüntüleyip, yazıyorum.

“Bir Semte Adını Veren Fabrika: Bomonti” olarak da lanse edilen, 13 Mart-12 Nisan günleri arasında gezilebilecek sergi, herkese ücretsiz.

Sunay Akın, sevimli görüntüsü, iyi çalışılmış notları, Piri Reis‘e değin uzanan öyküleriyle beğeni topladı.

Sergide yer alan fotoğraflar, metinler ve düzenleme mükemmeldi. Çok söze gerek kalmıyordu.

*****

About Recai Oktan

Sülalede 8 kız torundan sonra ilk erkek torun olarak 04. 06. 1947 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. Eğitimini Adana'da (İnkilap İlkokulu, Tepebağ Ortaokulu, Adana Erkek Lisesi) tamamladı. Adana Demirspor ve Galatasaray taraftarıdır. Adana'da 2 süreli derginin (Başaranlar, Klas), 1 haftalık gazetenin (Hürsöz), 2 günlük gazetenin (Güney Ekstra, Klas) sahipliğini yaptı.3 evliliğinden 1 oğlu, 1 torunu var. 20 yaşında şekillendirdiği siyasi görüşü hiç değişmedi. 2000 yılında siyasi görüşü , taraftarı olduğu takımlar ve oğlu hariç her şeyi Adana'da bırakıp, gurbete çıktı . 2011 yılından beri Bodrum/Gümüşlük'te yaşıyor, kış mevsimini İstanbul'da, festivalleri Adana'da geçiriyor. Beyni ve kalbi Adana'dan asla kopmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.