Anıl Özge Avcı & “Anâsır-ı Erbaa”

Anıl Özge Avcı & “Anâsır-ı Erbaa”

Haber ve Fotograflar : Recai Oktan

Genç ressamlarımızdan Anıl Özge Avcı‘nın “Anâsır-ı Erbaa” adlı ilk kişisel sergisi, Midtown Sanat Galerisi‘nde izleyicinin beğenisine sunuluyor.

16 Ağustos 2018 Perşembe (bugün) Saat 18.00 de açılışı yapılacak olan Serginin hazırlığında, ben de sanatçının yanındaydım.

Anıl Özge Avcı‘nın “Anâsır-ı Erbaa” adlı ilk kişisel sergisi Midtown Alış Veriş Merkezi – Midtown Sanat Galerisi‘nde, 31 Ağustos’a değin izlenebilecek.

Bodrum’daki dostlara, güzel bir gün, seçkin mekan ve emek emek işlenmiş çalışmalar için öneriyorum.

*****

About Recai Oktan

Sülalede 8 kız torundan sonra ilk erkek torun olarak 04. 06. 1947 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. Eğitimini Adana'da (İnkilap İlkokulu, Tepebağ Ortaokulu, Adana Erkek Lisesi) tamamladı. Adana Demirspor ve Galatasaray taraftarıdır. Adana'da 2 süreli derginin (Başaranlar, Klas), 1 haftalık gazetenin (Hürsöz), 2 günlük gazetenin (Güney Ekstra, Klas) sahipliğini yaptı.3 evliliğinden 1 oğlu, 1 torunu var. 20 yaşında şekillendirdiği siyasi görüşü hiç değişmedi. 2000 yılında siyasi görüşü , taraftarı olduğu takımlar ve oğlu hariç her şeyi Adana'da bırakıp, gurbete çıktı . 2011 yılından beri Bodrum/Gümüşlük'te yaşıyor, kış mevsimini İstanbul'da, festivalleri Adana'da geçiriyor. Beyni ve kalbi Adana'dan asla kopmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.