Alinur Uğurpakkan’ın ‘Portreler’i Moda’da

Alinur Uğurpakkan’ın ‘Portreler’i Moda’da

Yazı ve Fotoğraflar : Recai Oktan

Tanınmış karikatüristlerimizden Alinur Uğurpakkan, on parmağında yirmi beceri olan sanatçılarımızdandır. Daha önce İstanbul, Bodrum, Adana’da ilgiyle izlenen Uğurpakkan’ın PORTRELER’i, dokuzuncu kez, Kadıköy Moda caddesindeki Cherrybean Coffees’te sergileniyor.

6 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilen sergi açılışında, yakın dostları, meslektaşları ve sevenleri de Alinur Uğurpakkan’la buluştu.

Alinur Uğurpakkan hayranları için dipnot ; Frida Kahlo, Türkan Şoray, Defne Joy Foster , Tina Turner, Audrey Hepburn, Prof. Dr. Canan Karatay, Nurgül Yeşilçay, Candan Erçetin, aktör Cengiz Sezici gibi ünlülerin karikatürlerinin yer aldığı Alinur Uğurpakkan‘ın 30 çalışmasından oluşan PORTRELER’i, 2 Kasım Perşembe gününe değin, 19-21 saatleri arasında izleyebilirsiniz.

Alinur Uğurpakkan‘ı bu mutlu gününde dostları Mümtaz Aşan ve Recai Oktan, Karikatürist Akdağ Saydut‘un yanı sıra Sanatseverler yalnız bırakmadılar. Açılış kokteyline katılan aktör Cengiz Sezici kadim dostu Alinur Uğurpakkan ile Cengiz Sezici’nin karikatürü önünde anı fotografı çektirirken; yılların dostluğu, kader arkadaşlığı PORTRELER sergisinde bir kez daha kanıtlandı.

*****

Önceki

İlker Manavbaşı’da İDSO Konserinde idi

Sonraki

8 Ekim 2017 Pazar İMZA GÜNÜ

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar