24 Kasım 2023 Cuma “Yıldızlı Nağmeler” Konseri

24 Kasım 2023 Cuma

“Yıldızlı Nağmeler” Konseri

Haber : Recai Oktan

  • Turgutreis’ten Dünya’ya açılan Perihan Sözen Yıldızları Korosu, Bodrum Herodot Kültür Merkezi’nde, TSM şöleni sunacak…
  • Katılmak isteyenler için 2 büyük toplu taşım aracı, saat 18.30 ‘da Turgutreis Jandarma Karakolu önünden, “götür – getir” servis hizmeti verecek.

Bodrum‘da, 2023 yılının son Türk Sanat Müziği şölenlerinden birini de yarın (24 Kasım 2023 Cuma) Bodrum Herodot Kültür Merkezi‘nde, saat 20.00’den başlayacak program boyunca, Perihan Sözen ve Yıldızlar Korosu‘ndan seçkin TSM eserlerini dinleyeceğiz.

Müzik şölenine katılmak isteyen başta saygın öğretmenlerimiz olmak üzere tüm izleyiciler, konser salonuna ücretsiz girebilecek.

Katılmak isteyenler için 2 büyük toplu taşım aracı, saat 18.30 ‘da Turgutreis Jandarma Karakolu önünden, “götür – getir” servis hizmeti verecek.

Bu mevsim Bodrum’da bulunanlar için kaçırılmaması gereken TSM şöleninde, bu müziğe gönül bağlayanlara doyurucu bir program sunulacak. Perihan Sözen ve Yıldızlar Korosu sanatçılarının toplu olarak icra edecekleri eserlerin yanı sıra, solistlerden de sevilen şarkılar dinlenecek.

Koronun eğitimcisi ve öğretmeni Perihan Sözen‘in 2 eserle katılacağı konserde, bu alanda haklı bir ün yapan Zekai Tunca‘nın da kendi şarkılarından oluşan sunu yapması bekleniyor.

***

Önceki

24 Kasım 2023 Cuma İDSO Konseri AKM’de

Sonraki

6.İstanbul Orchestra’Sion Uluslararası Piyano Yarışması Tanıtımı Yapıldı

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar