Kınalıada’da İlgi çekici etkinlik

Kınalıada’da İlgi çekici etkinlik

Haber ve Fotograflar : Nihal Güres

Bir grup Hayvansever ve sanatçıların birlikteliği ile kurulan EMPATİ DERNEĞİ, Kınalıada‘da oldukça değişik ve ilginç bir etkinlik düzenledi.

Hrant Dink Çocuk Parkının arkasındaki boş arazinin Adalar Belediyesi katkılarıyla düzenlenmesi ile , dün açılışı yapılan etkinlik sergi, konser , tiyatro gösterisi gibi çeşitli etkinliklerle sokak hayvanlarına katkı sağlamayı amaçlıyor.
Sanatçı Meral Ağar ve Atölyesi ” Arts In” , Nazım Hikmet‘in dizeleri olan ‘ Ben Bir Ceviz Ağacıyım’ , Posta sanatı projesi ve Adalı Dostlarımız Fotoğraf sergileri Panayır alanına kuruldu.

Aynı zamanda çeşitli hediyelik objeler ve Gürbüz Doğan Ekşioğlu‘nun ‘Kedi Figürleri’ baskı çantaları panayır alanında derneğe katkı sağlamak amacıyla satışa sunuldu.

HAYAT BİRLİKTE GÜZEL‘ sloganıyla hayata geçen , Türkiye’nin ve Dünyanın tek kuyruklu Derneği olan EMPATİ DERNEĞİ etkinlikleri 31 Ağustos ve 02 Eylül tarihleri arasında devam edecek.

Vapurdan inenleri karşılayan adanın sevimli Hayvansever ve sanatsever çocukları , gelenleri panayır alanına yönlendiriyor.

Panayır boyunca kaçırılmaması gereken çok güzel atölye çalışmaları yapılacak, bunlar arasında , Origami Sanat Atölyesi, Resim Atölyesi, Yoga Çalışması, İşaret Dili Atölyesi, Yüz Boyama Atölyesi gibi kaçırılmaması gereken etkinlikler var.

Bunun yanı sıra Kedi evi Boyama Atölyesi ve Yeşil Çay Tadım Etkinliği son derece cazip görünüyor.

1 Eylül Dünya Barış günü için düzenlenen konser ‘Google’da Olmayan Şarkılar” konserinin ardından ‘Açık Mikrofon’ etkinliğinde , mikrofonu kapıp hayalinizdeki konseri verebilir, ya da içinizde gizli kalmış musiki aşkını terennüm edebilirsiniz, gizli aşkınıza neden gizli bir konser vermeyesiniz ki..))

I Love Kınalıada / Fotoğraf Sergisi

Ben Bir Ceviz Ağacıyım/ Posta Sanatı Sergisi

Kınalıada

*****

0 Reviews

Write a Review

Read Previous

1 Eylül 2018 Günün Sergileri

Read Next

Habip Aydoğdu İle Kırmızı Yolculuk

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: