Baharın Renkleri Karma Resim Sergisi

Baharın Renkleri Karma Resim Sergisi

Haber : Nihal Güres

Fotograflar:Nihal Güres ve Ali Erenus

Güzel Sanatlar Birligi Resim Derneği , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının coşkusunu Baharın Renkleri isimli Karma bir Sergi ile kutladı.

Osmanlı devrinde kurulan 108 yıldan bu yana faaliyetini sürdüren Türkiye’nin en eski resim ve sanat derneği olan Güzel Sanatlar Birliği Resim Derneği‘nin ; Baharın Renkleri isimli grup sergisi kalabalık bir davetli topluluğunun katılımı ile Balat Kültür Evi‘nde açıldı.

22 / 28 nisan tarihleri arasında sergilenecek olan eserler izleyiciler tarafindan beğeni ile izlendi. Güzel Sanatlar Birliği Resim Derneği Başkanı Nazan Akpınar‘ın açış konuşmasının ardından, Türkiye Soroptimist Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sevgi İspir , Sergiye katılan sanatçılara birer teşekkür belgesi takdim etti.

Baharın Renkleri Karma Sergisi’nde yer alan Sanatçıların isimleri şöyledir:

Mahbube Akar, Nazan Akpınar , Ayla Akyol, Fehmi Bildik, Özlem Kalkan Erenus, Nihal Güres, Pınar Akış Gürsel, Nilüfer İnaltong, Fatma Kalkavan , Salime Kaman , Öznur Kepçe, Serhan Kerestecioğlu , Sibel Özkaygısız ,Ayşe Pınarlı , Çiğdem Soyuince, Verjin Şabcı ve Selcuk Uçku.

Adres: Balat Kültür Evi, Vodina Caddesi No:39/41 Balat/İstanbul

*****

Önceki

İDSO Denizbank Konserinde BAYRAM COŞKUSU

Sonraki

23 Nisan Pazar GÜNÜN SERGİLERİ

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Yazılar