İDSO Denizbank Konserinde BAYRAM COŞKUSU

İDSO Denizbank Konserinde

BAYRAM COŞKUSU

Haber : Kemal Gönüleri

  • İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı özel bir konserle kutlayacak… Ünlü oyuncu Bergüzar Korel konserde anlatıcı olarak yer alacak…
  • İDSO, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkusunu Mozart, Bach Ve Howard Grıffıths eserlerinden oluşan muhteşem bir konser ile yaşatacak.

İDSO DenizBank “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konseri” 23 Nisan Pazar günü saat 16.00’da Caddebostan Kültür Merkezi (CKM)’de gerçekleştirilecek.

İDSO, Şef Howard Griffiths yönetimindeki konserde piyano sanatçısı Kaan Baysal ve keman sanatçıları Elfida Su Turan ile İdil Olgar’a eşlik edecek.

Ayrıca ünlü oyuncu Bergüzar Korel, Howard Griffiths’in Çocuklar İçin Müzikli Masal “Cadı ile Maestro” eserinde anlatıcı olarak sahneye çıkacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konseri’nde Wolfgang Amadeus Mozart’ın “Piyano Konçertosu No. 12, KV. 414 (1. Bölüm)”, Johann Sebastian Bach’ın “Çift Keman Konçertosu (1. Bölüm)” ve Howard Griffiths’in Çocuklar İçin Müzikli Masal “Cadı İle Maestro” eserleri icra edilecek.

İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık; “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konserimize küçük, büyük tüm sanatseverleri davet ediyoruz.  Çocukların da çok seveceğine inandığımız bir program hazırladık. Ünlü oyuncu Bergüzar Korel de anlatıcı olarak bizlerle birlikte olacak. 23 Nisan Pazar günü saat 16.00’da Bayram coşkusunu klasik müziğin şemsiyesi altında hep birlikte yaşayalım” diyor.

PROGRAM

  • Wolfgang Amadeus Mozart: Piyano Konçertosu No. 12, KV. 414 (1. Bölüm)
  • Johann Sebastian Bach: Çift Keman Konçertosu  (1. Bölüm)
  • Howard Griffiths: Çocuklar İçin Müzikli Masal “Cadı İle Maestro”

*****

Önceki

Sait Halim Paşa’da Kahvaltıda Caz Keyfi

Sonraki

Baharın Renkleri Karma Resim Sergisi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar