Khalkedon Kulübü Fotoğraf Sergisi

Khalkedon Kulübü Fotoğraf Sergisi

Haber ve Fotograflar : Nihal Güres

Yöneticiliğini İrfan Tekin ve İsmail Şevket Baki‘nin yaptığı Khalkedon Fotoğraf Kulübü , KADIKÖY konulu fotoğraf sergisini kalabalık bir davetli topluluğu huzurunda açtı.

Serginin açılışını yapan Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoglu sergideki eserlerin ilçenin tüm güzelliklerini yansıttığını vurguladı ve katılan tüm sanatçıları kutladı.

KHALKEDON fotoğraf kulübü fotoğraf sergilerinin yani sıra fotoğraf gezileri düzenliyor. En dikkat çekici gezilerine biri Mayıs ayında Salda gölü’ne düzenlendi ve Türkiye’nin Maldivleri olarak adlandırılan göl fotoğrafları sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

KHALKEDON fotoğraf kulübü’nde fotoğraf sanatçılarının yanı sıra Rahime Dizdaroğlu, Süheyla Uflaz gibi resim sanatçıları da bulunuyor ve farklı disiplinlerden besleniyorlar.

10 ila 16 Aralık 2017 tarihleri arasında CKM de devam edecek Serginin satış gelirleri Türkiye Görme Engelliler derneğine bağışlanacaktır.

Maxi Haber sahibi Aykut Altındağ‘ın yanı sıra , çok sayıda basın ajansı da sergide hazır bulundu.

İstanbul Sanat Magazin Yazarlarından Ressam Nihal Güres de Japonya’da çok beğenilen Kadıköy fotoğrafı ile sergide yer aldı.
15 aralık cuma günü saat 18.30 da Yazar Mario Levi bir söyleşiye katılacak ve “Bir zamanlar Kadıköy” adlı söyleşisi ile Kadıköy’de nostalji rüzgarları estirecek. Söyleşi sonunda Mario Levi son kitabı “Yanlış Tercihler Mahallesi” isimli kitabını okurları için imzalayacak.
KHALKEDON fotoğraf kulübü facebook üzerinden de ulaşabilir , etkinlik ve gezilerden haberdar olabilirsiniz.

*****

Önceki

12 Aralık 2017 Salı Günün Sergileri

Sonraki

Niko Guido Yeryüzünün Tanıkları sergisi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar