İsfanbul Tema Park’tan 23 Nisan’a özel sürpriz

İsfanbul Tema Park’tan

23 Nisan’a özel sürpriz

Haber : Necati MUMAY

  • İsfanbul Tema Park’tan 23 Nisan’a özel Kral Şakir ve Varol Yaşaroğlu sürprizi
  • 24 Nisan’a kadar videonu çek gönder. Hem hediyeler kazan hem de ertesi gün ünlü sanatçıyla buluş.
  • İsfanbul Youtube sayfasında yayınlanan “23 Nisan”, “Kepçe Adam”, “Dostum Bu Çok Havalı” şarkılarından bir tanesini söylerken videonu çek;
  • İsfanbul Tema Park, @isfanbul etiketiyle, Instagram ve Facebook kişisel hesaplarından, 24 Nisan’a kadar paylaş.
Kral Şakir ve Varol Yaşaroğlu

Türkiye’nin ilk Tema Parkı İsfanbul Tema Park, meclisimizin kuruluşunun yüzüncü yıl dönümü coşkusunu ve dünya çocuklarına atfedilen tek çocuk bayramını evde,“KRAL ŞAKİR” ve yaratıcısı usta karikatürist “VAROL YAŞAROĞLU” ile birbirinden eğlenceli etkinliklerle kutluyor. 25 Nisan Cumartesi günü de İsfanbul Tema Park instagram hesabından ünlü sanatçıyla çocukları canlı yayında buluşturuyor.

Varol Yaşaroğlu

“Eğlencenin Başkenti” İsfanbul Tema Park, pandemi nedeniyle alınan tedbirler kapsamında evde geçirdiğimiz bu günlerde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, çok sevdikleri Kral Şakir şarkılarıyla kutlamaya başlıyor. Üstelik çocuklar sürpriz hediyeler kazanma şansı da yakalıyor.

İsfanbul Youtube sayfasında yayınlanan “23 Nisan”, “Kepçe Adam”, “Dostum Bu Çok Havalı” şarkılarından bir tanesini söylerken çektikleri videolarını İsfanbul Tema Park, @isfanbul etiketiyle, Instagram ve Facebook kişisel hesaplarından, 24 Nisan’a kadar paylaşıyor. En çok beğeniyi alan ilk 100 çocuğa, İsfanbul Tema Park’tan günlük bilet, ikinci 100 kişiye ise İsfanbul Şampuan ve Köpük Seti hediye ediliyor.

Varol Yaşaroğlu ile Canlı Yayında Karikatür Çizim Atölyesi

İsfanbul Tema Park, çocukların çok sevdiği çizgi dizi ve kitap serisi Kral Şakir ile yaratıcısı usta karikatürist Varol Yaşaroğlu’nu çocuklarla buluşturacak bir projeye de imza atıyor. 25 Nisan Cumartesi günü saat 17.00’de İsfanbul Tema Park Instagram hesabında canlı yayında Varol Yaşaroğlu, Kral Şakir’in nasıl çizildiğini anlatırken, çocuklara kendi başlarına da yapabilecekleri karikatür çizimi hakkında önemli ipuçlarını paylaşacak. Evde kalmak zorunda oldukları bu günlerde çocukları eğlenceli dakikalar bekliyor.

*****

Read Previous

Harika Çocuk İlyun Bürkev’in 23 Nisan Konseri

Read Next

23 Nisan 2020; 100’üncü Yılı Kutluyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: