”Güfte Renginde Şiir Ritminde”

Perihan Koca kitabını imzaladı:

”Güfte Renginde Şiir Ritminde”

Haber: Necati MUMAY

  • Sanatın birçok dalındaki başarıları ile hayranlık uyandıran İstanbul Sanat Magazin köşe yazarı Ressam, Şair, Bestekar Perihan Koca ”Güfte Renginde Şiir Ritminde” kitabını imzaladı.

Cumba Kültür Sanat Platformu , Perihan Koca’nın yeni kitabı ‘‘Güfte Renginde Şiir Ritminde” için ; 23 Aralık Cumartesi saat 13:00’de Dar Cephe Art Kadıköy’de İmza günü ve Şiir Etkinliği düzenledi.

Bir kadın, bir ressam ve bir şair/söz yazarı olan Perihan Koca; Yeni kitabı ile, Tüyap sonrası Cumba Kültür Sanat Platformu organizasyonunda okuyucuları ve dostları ile buluştu.

Cumba Kültür Sanat Platformu  Deniz A. Tüzün, Birgül Soysevinç yönetiminde Dar Cephe Art Kadıköy’de Perihan Koca için düzenlenen ”Güfte Renginde Şiir Ritminde” Şiir Kitabı İmza günü ve Şiir Etkinliği büyük ilgi gördü.

Perihan Koca‘nın İmza Gününde başta İstanbul Sanat Magazin yazarı Necati Mumay olmak üzere ; Halk Ozanı Aşık Sinem Bacı, THM Kültür Bakanlığı Sanatçısı Turgay Demir, Neyzen Cesim Ballikaya, Tiyatro oyun yazarı Tuncer Cücenoğlu, Kadıköy Bel. Müzik Gönüllüleri eski Başkanı Reyhan Çarpa, Udi Bestekar Koro şefi Hüsnü Üstün, Koro Şefi Bestekar Hüsnü Çarkman, THM Sanatçısı Seher Aksoy, Koro Şefi Bestekar Adnan Atlı, Koro Şefi Bestekar Cem Adalı, Ressam Sabir Mehdiyev , Ses Sanatçısı Arzu Kırali, Tiyatro Sanatçısı yorumcu Bülent Altıntoprak ve eşi, Şair yorumcu Ekrem Kankılıç, Şair Özlem Aydın, Şair Asuman Gülgün, Şair İsmail Koca, Şair Yazar Hüseyin Koca, Şair Mehmet Çiçek, Şair Şair Hatice Nayır, Şair Fikri Muştu, Şair Ahmet Turan, Şair Ertuğrul Kalafat, Şair Mehmet Ali Işık, Şair Birgül Soysevinç, Şair Fikriye hanım, Yorumcu Yalçın Soysevinç, Yorumcu Baran Yıldırım, Yorumcu Ramazan Geçenoğlu, Çengelköy Gazetesi Yalçın Soysevinç, İstanbul Flaş Gazetesi Yaşar Kaba, Solist Saliha Yeşilyurt,  Fotoğraf sanatçısı Mehmet Ediz Temel, Öğr. Görevlisi Ressam Güzide Sarı, Enver Gelir, Mimar Şair Yıldıray Erova, Ressam Osman Öztürk, Ressam Şirin Yılmaz, Ressam Sevgi Başgöynük, Dar Cephe Galeri/ Gazeteci Mustafa Uçan, Fikriye Teker, Pamiray Yayın evi Grubundan; Yazar Grafiker yayımcı Erkan Karasoy, Yazar Ömer Aydın, Yazar Nezahat Polatbora ve bir çok davetlinin katıldığı gözlendi.

Oldukça samimi bir havada gerçekleşen etkinlikte şiirler okundu, şarkılar söylendi.

*****

Önceki

İstanbul Gezisi ve İzlenimlerim

Sonraki

26 Aralık 2017 Salı Günün Konseri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar