ERA Kolejlerinde Bağımlılık konulu örnek bir Yarışma

ERA Kolejlerinde

“Bağımlılık” konulu Örnek bir Yarışma

Haber : Necati MUMAY

Sağlıklı nesiller yetiştirmeyi hedefleyen ERA Kolejlerinde Yeşilay Haftası sebebiyle düzenlenen “Bağımlılık” konulu yarışmada birinci olan öğrenciler plaketlerini aldılar

Era Kolejleri Öğrencileri Arasında “BAĞIMLILIK” Konulu Komposizyon, Şiir ve Resim Yarışması düzenlendi.

Daima sağlıklı nesiller yetiştirmeyi hedefleyen yönetim ve öğretmen kadrosundan oluşan ERA Kolejleri, Yeşilay Haftasında öğrencilerin farkındalıklarını artırmak üzere çeşitli etkinlikler düzenledi.

ERA Kolejlerinin 11 kampüsünde öğrenciler arasında “Bağımlılık” konulu kompozisyon, şiir ve resim yarışması yapıldı. Kampüslerde yapılan yarışmalarda toplam 32 öğrenci ödül kazandı. Avrupa yakasındaki öğrenciler ödüllerini Gaziosmanpaşa kampüsünde gerçekleştirilen törende aldılar.

Ödül törenine katılan Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa DAĞ ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti Gaziosmanpaşa Şube Başkanı Metin DABAK birinci olan öğrencilerin plaketlerini ve hediyelerini verdiler.

Anadolu yakasındaki öğrenciler ise ayrıca düzenlenecek törenle ödüllerini alacaklar.

www.erakolejleri.com

*****

About Necati Mumay

Siirt'te doğan Naceti Mumay; Siirt ESE mezunu. Gazeteciliğe 1963 yılında yerel medyada başladı., 1986’de ulusal medyaya geçiş yaparak Türk Haberler Ajansı (THA), Günaydın, Milliyet, Cumhuriyet, Sabah ve Akşam gazetelerinde çalıştı. İki oğlu ve bir torunu da gazeteci olan Mumay, halen İstanbul Sanat Magazin, İstanbul Flaş, Vatan, Son Söz gazetesi, Pervin Özen Art ve Magazin Duayeni haber sitesi gibi yayın organlarına kültür sanat haberleri yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.