ERA Kolejleri “Yetenek Show’’ Finali 27 Nisan’da

ERA Kolejleri

“Yetenek Show’’ Finali 27 Nisan’da

Haber : Necati MUMAY

  • ERA Kolejleri öğrencileri ‘’Yetenek Yarışması – Talent Show’’ finali 27 Nisan cumartesi günü saat 13.00’de İstanbul Ataşehir Zübeyde Hanım Eğitim ve Kültür Evi Salonları’nda yapılacak.

ERA Kolejleri Öğrencileri Arasında Yapılan ‘’Yetenek Yarışması-Talent Show’’ Finali 27 Nisan Cumartesi günü yapılacak.

Ülkemizde yeni nesil Eğitim Kurumu olarak öğrencilerinin mizaçlarına göre eğitimi tercih eden ERA Kolejleri ‘Yetenek Show’’ finalinde çok iddialı bir Jüri değerlendirme yapacak.

Konusunda en seçkin isimlerden oluşan jüri üyeleri ;

Ragıp Ertuğrul (Tiyatro Eleştirmeni), Çiçek Dilligil (Tiyatrocu), Ozan Aydemir (Dansçı), Betül Arım (Tiyatrocu), Mehmet Fidan Ayatar (Anadolu Ateşi Dansçısı), Banu Noyan ERA Kolejleri’nin 11 kampüsünde gerçekleştirilen yarışmalar sonunda finale kalan öğrenciler arasından en iyileri seçecek.

ERA Kolejleri öğrencileri ‘’Yetenek Yarışması – Talent Show’’ finali 27 Nisan cumartesi günü saat 13.00’de İstanbul Ataşehir Zübeyde Hanım Eğitim ve Kültür Evi Salonları’nda yapılacak.

*****

About Necati Mumay

Siirt'te doğan Naceti Mumay; Siirt ESE mezunu. Gazeteciliğe 1963 yılında yerel medyada başladı., 1986’de ulusal medyaya geçiş yaparak Türk Haberler Ajansı (THA), Günaydın, Milliyet, Cumhuriyet, Sabah ve Akşam gazetelerinde çalıştı. İki oğlu ve bir torunu da gazeteci olan Mumay, halen İstanbul Sanat Magazin, İstanbul Flaş, Vatan, Son Söz gazetesi, Pervin Özen Art ve Magazin Duayeni haber sitesi gibi yayın organlarına kültür sanat haberleri yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.