Bodrum’da “MISS HAIR BEAUTY TESA”

Bodrum’da “MISS HAIR BEAUTY TESA”

Haber: Necati MUMAY

  • Saç tasarım ve kuaförlük semineri Bodrum’da düzenlendi. Etkinliğin sonunda üç sanatçı tarafından konser verildi…

(Duayenlerin semineri) Saç tasarımı ve kuaförlük mesleğinin duayenlerinden Yasin Dikmen ve Safiya Tesa’nın MISS HAIR BEAUTY isimli saç tasarım semineri Bodrum’da yapıldı. Labranda Hotel’de düzenlenen etkinliğin galası muhteşem bir konserle tamamlandı…

Seminere katılan bayan sanatçılar, saçlarını usta ellere teslim ederken, kuaförler kıyasıya yarıştı. Yarışmanın başında seminerle ilgili konuşma yapan Yasin Dikmen, özetle :

“9-15 Ekim tarihleri arası dolu dolu yaşanılan bir haftayı nasıl tarif edebilirim ki; bazen kelimeler kifayetsiz kalır sözler biter, düğüm olur boğazına cümleler. Hani derler ya sağ kolum, sol kolum. Sadece sağ veya sol kol değil bedenimin yüreğimin parçalarıydınız her biriniz. B ir yanda baştan sona kadar her daim yanımda olan Makedon Safiya Tesa, Laki Andov, Ajten Alievska, Srecko Gjorgjieski, Todor Todoroski, Lejla Aci Sezer, Mirjana Mimi Gavrovska kardeşlerim ve diğer güzel yürekli insanlar. Diğer Yanda Kosova Munika Tuna, Elfete Murtezaj Eli, Dila Kadriu ve ekibi. Diğer yanda ise Türkiye olarak Erdal Kutki, Suleyman Talay, Tuncay Eslek, Ahmet Demircan, Erdal Bektaş, İhsan Akbulut, Nevin Özdemir, Erhan Kara, Kenan Kaya, eğitimciler, Show ekipleri ve sanatçılarımız değerli abim Soyhan Bilgeer, Murat Çelik, Rüya Eren ve 201 katılımcı dostlarım; sizlere canı gönülden teşekkür ediyorum, kalbinizden yüreğinizden öpüyorum” dedi.

GALADA KONSER…

Etkinliğin Galası muhteşem bir konsere sahne oldu. Rüya Eren, Murat Kurşun ve Soyhan Bilginerbirbirinden güzel parçalarla izleyenlerin alkışlarını topladılar. Yasin Dikmen, etkinliğin kapanış konuşmasında ise şunları söyledi:

“2014 Yılın da başlayan MISS HAIR BEAUTY adım adım büyüdü, kocaman bir aile olduk Dünyanın her yerinde… Kimi zaman taş atan çok olduk, çekemeyenler oldu. Ama bir çizgi çizmiş kenetlenmiştik. ‘Meyve Veren Ağaç Taşlanır’ dedik, hep beraber yolumuza dürüstçe işimizle sanatımızla her organizasyonda bir çıta daha yükselerek devam ettik. Şimdi gururluyuz. Çünkü bu büyük Aile her organizasyon bitimi, ‘Bir sonraki eğitimler ne zaman olacak? Bize mutlaka haber verin’ diyerek beni ve bizim ekibi Onore ediyor. Tüm eğitimcilerimize, Show ekiplerimize, sanatçılarımıza çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Türkiyem ve ülkem adına gurur duyuyorum”

*****

Önceki

23 Ekim Pazartesi GÜNÜN SERGİLERİ

Sonraki

SANATÇILARLA LEMAS ÇAYI’NA GEZİ

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar