Beyza Bayraktaroğlu’ndan “Paletimdeki Doğa”

Beyza Bayraktaroğlu’nun sergisi ;

“Paletimdeki Doğa”

Haber ve Fotoğraflar: Necati MUMAY

  • Akyol Art Center Beyza Bayraktaroğlu’nun ‘Paletimdeki doğa’ isimli kişisel sergisine ev sahipliği yapıyor…
  • Beyza Bayraktaroğlu’nun “Paletimdeki Doğa” Resim Sergisi 30 Nisan akşamına kadar izlenime açık tutulacak.

İstanbul Teşvikiye’de faaliyet gösteren Akyol Art Center, başarılı ressam Beyza Bayraktaroğlu’nun ‘Paletimdeki doğa’ isimli sergisine ev sahipliği yapıyor. Serginin açılış kokteyli çok sayıda davetliler resim sanatçıları ve sanatseverin katılımıyla gerçekleşti…

Açılışa katılanlar, galeri sahibi Ayla Akyol tarafından ağırlanırken tabloları canlı müzik dinletisi eşliğinde zevkle izlediler. Beyza Bayraktaroğlu da sanatseverlere çalışmaları hakkında bilgi verirken birlikte anı fotoğrafı çektirme isteklerini kırmadı…

Mazeretleri nedeniyle İstanbul Sanat Magazin 2019 “Başarıya Alkış – Emeğe Saygı” Ödül Töreni’ne katılamayan Ayla Akyol ile Nur Ulubil‘e İstanbul Sanat Magazin‘in imtiyaz Sahibi Kemal Gönüleri tarafından “EMEĞE SAYGI” ödüllerinin takdimi için küçük bir tören düzenlendi.

Kokteyl sırasında Tuğba Bayar Ünlü‘nün Kemanından Ara Hamparyan‘ın akordionundan dökülen nağmelerin ritmine kapılan Galeri Sahibi Ayla Akyol ile Haydar Şendur Cankutan soluğu dans etmek için pistte aldılar. Boğaç Yüzgül‘ün müzisyenlere eşlik ederek söylediği şarkılara zaman zaman davetlilerde katıldılar.

Beyza Bayraktaroğlu’nun “Paletimdeki Doğa” Resim Sergisi 30 Nisan akşamına kadar izlenime açık tutulacak.

Adres: Akyol Art Center, Şakayık Sokak Desen Apt. No: 17/A – Teşvikiye/İstanbul…

*****

About Necati Mumay

Siirt'te doğan Naceti Mumay; Siirt ESE mezunu. Gazeteciliğe 1963 yılında yerel medyada başladı., 1986’de ulusal medyaya geçiş yaparak Türk Haberler Ajansı (THA), Günaydın, Milliyet, Cumhuriyet, Sabah ve Akşam gazetelerinde çalıştı. İki oğlu ve bir torunu da gazeteci olan Mumay, halen İstanbul Sanat Magazin, İstanbul Flaş, Vatan, Son Söz gazetesi, Pervin Özen Art ve Magazin Duayeni haber sitesi gibi yayın organlarına kültür sanat haberleri yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.