“Cumhuriyet Kadın Devrimidir” Sergisi Açılıyor

“Cumhuriyet Kadın Devrimidir”

Sergisi Açılıyor

Haber : Kemal Gönüleri

Rekreasyon Derneği, Cumhuriyetimizin 100.Yılı Kutlamaları kapsamında; Üyelerinin katıldığı  “Cumhuriyet Kadın Devrimidir” isimli bir Karma Sergi düzenledi.

Rekreasyon DerneğiCumhuriyet Kadın Devrimidir” İsimli Karma Sergi, 12 Aralık 2023 Salı Günü Saat : 16.00’da Maltepe Belediyesi Türkan Saylan Kültür Merkezi Galeri Salonu‘nda düzenlenen bir kokteylle Sanatseverlerin beğenisine  sunulacak.

Serginin açılışında Rekreasyon Derneği üyeleri; Onur Konuğu olarak Atatürk‘ü gören ve konuşan Çocuk olan Özcan Atamert ile Hocaların Hocası Eğitmen-Ressam  Fehmi Bildik‘i ağırlayacaklar.

Rekreasyon DerneğiCumhuriyet Kadın Devrimidir” İsimli Karma Sergi’ye eserleri ile katılan Sanatçılar;

Harika Ören, Süreyya Oskay, Pervin Bülbül, Figen Koylan, Tülay Güzeldere, Ayşegül İlerigelen Özdemir, Nur Ulubil, Aynur Yıldırım, İclal Vatandost, Hülya Kurt Ataözden, Beyza Bayraktaroğlu,  Ayşe Ü. Sahilyol, Cahide Topaloğlu, Alev Demirkesen, Fevziye Özmen, Semahat Çin, Betül Vural, Ayşe Delier, Nazan Havus, Çiğdem K. Özan, Birgül Sözer, Asuman Türkkan, Derya Zenginoğlu, Tülin Çelikkaya, Perihan Bildik, Feriha Aldoğan, Zuhal Vatandost, Mehtap Kodaman

Rekreasyon DerneğiCumhuriyet Kadın Devrimidir” İsimli Karma Sergi, 18 Aralık akşamına kadar Maltepe Belediyesi Türkan Saylan Kültür Merkezi Galeri Salonu‘nda Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Maltepe Belediyesi Türkan Saylan Kültür Merkezi Galeri Salonu,

Adres : Nar Sokak E- 5 Yanyol Üzeri (Gülsuyu Metro Durağı) Maltepe

***

Önceki

12 Aralık 2023 Salı Günün Sergisi

Sonraki

Bodrum’da Yerli Malı Haftası

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar