Basın Derneklerinden Güç Birliği Kararı

Basın Derneklerinden Güç Birliği Kararı

Haber : Kemal Gönüleri

İstanbul merkezli, Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği, Bağımsız Medya Gazeteciler Derneği ve Gazeteciler Sosyal Sorumluluk Projeleri Derneği üyesi gazeteciler kahvaltıda buluştu.

İstanbul merkezli Basın Dernekleri Başkanlarının çağrısı üzerine Yerel Basında yaşanan ekonomik sosyal sorunlar, Gazeteciler Sosyal Sorumluluk Projeleri Derneği Konferans Salonu’nda yapılan kahvaltılı toplantıda masaya yatırıldı.

Son yıllarda Büyükşehirlerde yayın yapan yerel medya artan maliyetler ve basın kanununda yapılan değişiklerin getirdiği kısıtlamalar nedeniyle sıkıntıların aşılması için Basın Dernek Başkalarının yaptığı çağrı üzerine gazeteciler kahvaltıda buluştu ve sorunlara çözüm önerileri öne getirildi.

Gazeteciler Sosyal Sorumluluk Projeleri Derneği Başkanı Yaşar Kaba, Bağımsız Medya ve Gazeteciler Derneği Başkanı Ufuk Bulut ve Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği Başkanı Yavuz Yılmaz gerçekleşen toplantıda sektörün ve gazetecilerin sorunları hakkında görüşlerini açıkladı.

Gazeteciler Sosyal Sorumluluk Projeleri Derneği Konferans Salonu‘nda gerçekleşen kahvaltılı toplantıda BİK Denetmeni usta gazeteci Erhan Bağcı‘nın yanı sıra İstanbul Sanat Magazin Sanat Yönetmeni Harika Ören ile İstanbul Sanat Magazin Yazarı Perihan Koca‘da hazır bulundular.

****

Önceki

13 Mart 2024 Çarşamba Tiyatro Rehberi

Sonraki

Avusturya Liselilerin Sergisi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar