Gonca Vuslateri’nin ilk single “HEP Bi’Şey Eksik”

Gonca Vuslateri’nin ilk single

“HEP Bi’Şey Eksik”

Haber : Harika Ören

Başarılı oyuncu Gonca Vuslateri ilk single çalışması, söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait “Hep bi’ şey eksik” ile 8 Mayıs’ta müzik severler ile buluşuyor.

Gonca Vuslateri, oyunculuktan sonra şarkıcılıkta da emin adımlarla ilerliyor. Minik Serçe Sezen Aksu tarafından hediye edilen Redd Grubu’nun kurucusu ve solisti Doğan Duru’nun düzenlenmesini yaptığı “Hep bi’ şey eksik” şarkısı ile yeni bir hikaye anlatacak. Gonca Vuslateri, 2017 yılında “Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları”nda Tuna Kiremitçi ile “Sana Dair” şarkısında düet yapmış, müzik otoritelerinden güzel yorumlar almıştı.

Oyuncunun ilk single’nda, gitarlarda Doğan Duru ve Levent Özer, bas gitarda Okan Kaya, davulda Berke Özgümüş, kemanda Özge Metin eşlik ederken, Arzu Alsan mix, Aykut Gürel ise Mastering

Gonca Vuslateri; “İlk single çalışmam olan “Hep bi’şey eksik” gerçek hayatı şairene bir şekilde anlatıyor. İlk olarak 2019’da yaptığımız kaydı, Hayyam Stüdyolarında son haline getirdik. Ayrıca bu şarkı yakın dostum Doğan Duru ile ilk müzikal ürünümüz olacak.” diye konuştu.

Gonca Vuslateri “HEP Bi’ Şey Eksik” ALBÜMÜNÜN KÜNYESİ

Yapımcı: iremrecords – Aykut Gürel

Söz- Müzik: Sezen Aksu

Düzenleme: Doğan Duru

Kayıt: Hayyam Stüdyoları

Mix: Arzu Alsan

Mastering: Aykut Gürel

*****

Read Previous

Çocukların Evdeki Çalışma Ortamı için püf noktalar

Read Next

ARTER 10 YAŞINDA ; NİCE MUTLU YILLARA!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: