AKYOL SANAT MERKEZİ’ni Ziyaret

AKYOL SANAT MERKEZİ’ni Ziyaret

Haber ve Fotoğraflar Harika Ören

  • “Doktorlarımızın Paletinden” sergisi Akyol Art Center’da  ilgiyle izleniyor.

Akyol Sanat Merkezi’nde 22 Mart’ta açılan ‘’Doktorlarımızın Paletinden’’ sergisi ilgiyle izleniyor. Prof. Dr. Cezmi Kınoğlu, Prof. Dr. Canan Alkım, Diş Doktoru Nur Ulubil, Op. Dr. Olcay Derman, Op. Dr. Zehra Çağıl Vartanesyan, Op. Dr. Akif Poroy, Op. Dr. Musa Albukrek, Doç. Dr. Müjdat Babadostu ve Prof. Dr. Turan Gürgen’in özgün eserlerinden oluşan sergiyi ziyaret ettim.

Yaşamımızın vazgeçilmez destekçileri İstanbul’da görev yapan 10 alanında değerli doktorun eserlerini Akyol Sanat Merkezi’nde Ayla Akyol hanımın sıcak misafirperliğinde izleme şansına sahip oldum.

Sanatçı dostlarla karşılaşmak günün sürprizi oldu. Nazan – Sibel Akpınar, Fehmi- Perihan Bildik, Mazhar Karadeniz ve Deniz Tokgöz ile özel zamanlar geçirdik. Sanat soluduk. Sanat konuştuk.

Sergi açılışına İstanbul dışında olduğumdan katılamamıştım. Açılışlar, sanatçının heyecanına eşlik etmek ve dostlarla buluşmak adına çok verimli oluyor. Eserleri gerçekten incelemek için ise muhakkak daha sakin bir günü seçmek gerekiyor. Bu da işin sırrı diyelim.

29 Mart tarihine kadar açık olacak sergiyi gezmek için bir fırsat yaratmalısınız derim.

Sanatla nefes almanın hafifliğinde, sanatla yolumuza devam…

*****

Önceki

29 Mart Perşembe Günün Sergileri

Sonraki

‘SİPERİSAİKA’ Karma Sergisi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar