Gümüşlük Sanat bahçesinde muhteşem açılış

Gümüşlük Sanat bahçesinde muhteşem açılış

Haber: Erol Ünal

Fotoğraflar: Harun Gencer

Gümüşlük Sanat bahçesinde “Sapa Sanat Buluşması” Neslihan Zabci Erdal’ın mozaik, Okan Ataç’ın resimleriyle büyük bir katılımla açıldı. Bodrumda açılan sergilerin çok üzerinde bir katılımla yapılan açılış 200 kişi 40 araçla gerçekleşti. Neslihan Zabci Erdal’ın Bukalemunart Atölyesi ve Okan Ataç’ın Cactus Art Studio eserleriyle seramik, mozaik, heykel ve resimleriyle ortak bir sergi oldu. Sapa Sanat Buluşması  içinde bir sergiyide sanatçıların buluşması oldu.

BodrumArt Derneği Başkanı Cengiz ve üyeleri, RemaxSanat Galerisi Ayşe Mesude Kumbasar, HCG Art Galeri Hülya Gökyürek ve isim babası Ahmet Sırmaçek, Harun Gencer, Osman Alp Bayraktar, Fatoş Batu, Çağrı Karataş, Ugur Sevgili, Behruz Quliyev, Abuzer Çalışkan, Rahmi Göral, Gülendam Ece Ataç Hürmeydan, Zeynep Eda Ataç, Sertaç Gez, Faruk Özdemir, Deniz Daymen katılanlar arasındaydı. Ferahnaz Çiğdem Özkarpat ve Sema Çelebiye (Keman) açılışa gelenlere müzik ziyafeti verdi. 1 Temmuz’a kadar hergün 13:00-20:00 saatleri arası gezilebilir.

Okan Ataç atölyesini taşıdığı Gümüşlük’te eski Bodrum’un sapa bir sokağında eski bir taş ev. Serginin yapıldığı Cactus Art Studio seramik, mozaik, heykel ve resimlerin sergilenmesi dışında Okan Ataç’ın 70’lı yılların Bodrumunu hatırlatan eski taş ev ve bahçesi, doğal bahçe düzeni, atölyeleri ile Sanat Buluşmalarına yol açacak.

Adres : Gümüşlük Mah. 1095 Sok. No:10/1 Gümüşlük/Bodrum

İrtibat Tel: 0545 878 38 20

*****

Read Previous

26 Haziran 2019 Çarşamba Günün Konferansı

Read Next

“Başrolde Emel Sayın” konserleri başlıyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: