DEJA VU Grubu’nun Cam ve Seramik Sergisi Bodrum’da

DEJA VU Grubu’nun

Cam ve Seramik Sergisi Bodrum’da

Haber: Erol Ünal

  • “Deja Vu Grubu”nun Cam ve Seramik Sergisi; 28 Şubat Cuma günü açılacak. 
  • Sergi, Bodrum Ticaret Odası Sanat Galerisi’nde  20 Mart’a kadar görülebilir.
  • Grup; Elif Aydoğdu Ağatekin, Mustafa Ağatekin, Kaan Canduran, Tuğrul Emre Feyzoğlu, Candan Güngör, Vedat Kacar, Burcu Öztürk Karabey, Mürşit Cemal Özcan, Soner Pilge , Kadir Sevim ve Özge Tan’dan oluşuyor.

Elif Aydoğdu Ağatekin, Mustafa Ağatekin, Kaan Canduran, Tuğrul Emre Feyzoğlu, Candan Güngör, Vedat Kacar, Burcu Öztürk Karabey, Mürşit Cemal Özcan, Soner Pilge , Kadir Sevim ve Özge Tan’ın katıldığı “Deja Vu Grubu” Cam ve Seramik Sergisi 28 Şubat Cuma günü Saat: 18:00’de Bodrum Ticaret Odası Sanat Galerisi’nde açılacak. Sergi 20 Mart’a kadar görülebilir.

Anadolu Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Sıtkı Koçman Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Şeyh Edebali Üniversitesi’nde akademisyen olan onbir sanatçıdan oluşan “Deja Vu Grubu”nun ilk sergisi Ankara Galeri Nurol’da, ikincisi Bodrum Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü Yıldız Kenter Sanat Galerisi’nde, Alaçatı’da Peri Art Sanat Galerisi’nde açılmıştı.

Deja Vu Grubu neredeyse öğrencilik yıllarından bu yana gelen tanışıklıklardan doğan dostlukların neticesinde birbirleriyle sürekli iletişim halinde olan bir grup akademisyen-sanatçı tarafından kuruldu.

Sergi farklı düşüncelerden ortaya çıkan biçimlerden farklı şekillendirme ve pişirim teknikleri uygulanmış özgün eserlerden oluşuyor.

*****

Önceki

26 Şubat 2020 Çarşamba Günün Sergileri

Sonraki

Akyol Art Center’de “Şair Ressamlar” Sergisi Ziyareti

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar