“Bu Cumhuriyet Bizim” Sergisi

“Bu Cumhuriyet Bizim” Sergisi

Haber: Erol Ünal

  • Prof. Dr. Nazan Erkmen’in son projesi ; 94 Yıldır Bu Cumhuriyet Bizim; Cumhuriyet Sanatçıları” Sergisi, 28 Ekim Cumartesi 18:30’da Maçka Teknik Okulları’nda Açılıyor.

“Bu Cumhuriyet Bizim” projesinde başından beri birlikte hareket ettiğimiz değerli sanatçı hocamız Prof. Dr. Nazan Erkmen’i beklenmedik bir şekilde kaybettik.

Bunun derin üzüntüsünü yaşarken; çok değerli sanatçı dostları “Cumhuriyet” temasının ona çok yakışacağını düşünerek bu serginin değişmeden yapılması için üstün gayret sarfettiler.

Prof. Dr. Nazan Erkmen‘in son projesi “94 Yıldır Bu Cumhuriyet Bizim; Cumhuriyet Sanatçıları” sergisiydi.

“94 Yıldır Bu Cumhuriyet Bizim; Cumhuriyet Sanatçıları” Sergisi 28 Ekim Cumartesi 18:30’da Maçka Teknik Okulları‘nda açılıyor.

Sergide Prof Dr. Nazan Erkmen‘in “Cumhuriyet Çocukları” Resim Kolleksiyonu yer alacak. Sergiye ayrıca Aydın Erkmen “Atatürk Portreleri”, Fevzi Karakoç, Gürbüz Doğan Ekşioğlu, Doğan Arslan, Devrim Erbil ve Serpil Şakar eserleriyle katılıyor. Sergi 4 Kasım‘a kadar görülebilir.

*****

Önceki

28 Ekim Cumartesi GÜNÜN SERGİLERİ

Sonraki

“Anneanne & Torun” Resim Sergisi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar