“Anneanne & Torun” Resim Sergisi

“Anneanne & Torun” Resim Sergisi

Haber : Kemal Gönüleri

  • Serginin Açılış Kokteyli 28 Ekim 2017 Cumartesi Günü Saat : 16.00 – 18.00 Hk Sanat Bakırköy- İstanbul’da.

Hülya Kırımoğlu‘nun yönetiminde faaliyetini sürdürmekte olan HK Sanat Evi ; Ressam Füsun Çınarlı ile Torunu İnci Melisa Söyler’in resim çalışmalarına ev sahipliği yapıyor.

Ressam Füsun Çınarlı ile Torunu İnci Melisa Söyler’in eserlerinin yer aldığı Sergi , HK Sanat Evi’nde 28 Ekim 2017 tarihinde saat 16,00-18,00 arası düzenlenecek bir kokteyl ile Sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Füsun Çınarlı Hakkında

1957 Ankara doğumlu. 1970 yılından itibaren İstanbul’da yaşıyor. İş hayatına üniversite eğitiminin ardından gazetecilik mesleği ile başladı. Sonrasında bankacı olarak devam etti. Çok sevdiği resim çalışmalarına emekli olduktan sonra yoğun olarak zaman ayırabildi. Bakırköy Halk Eğitim’de 8 yıl ve devamında 2 yıl atölyede olmak üzere Ressam Emel Balçık’dan sanat eğitimi aldı. Bu süreçte karakalem, akrilik, suluboya, pastel ve ağırlıklı olarak da yağlı boya resim çalışmaları yaptı. Yaşadığımız bu güzel dünyayı ve bir bütünün parçaları olan insanları, doğayı, hayvanları, tüm canlıları korumak için her bireyin elinden geleni yaptığı bir çevrede yaşamak en büyük dileği.  Sanatı da daha çok sahiplenip korumamız gerektiğine gönülden inanıyor.

*****

Read Previous

“Bu Cumhuriyet Bizim” Sergisi

Read Next

Hilton’da ‘Renklerin suda dansı’

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: