“Ben Frida Kahlo: Otoportre” Oyunu Bodrum’da

“Ben Frida Kahlo: Otoportre”

Oyunu Bodrum’da

Haber: Erol Ünal

  • “Ben Frida Kahlo: Otoportre” oyunu, Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu ev sahipliğinde; 8 Aralık Cuma günü saat 20.00’de ücretsiz olarak oynanacak.
  • Nurol Kültür Merkezi Oasis AVM’de, Halka açık ve ücretsiz gerçekleştirilecek oyunda seyircilerin 0 (252) 363 83 00 numaralı telefondan rezervasyon yaptırmaları gerekiyor.

Bodrum Şehir Tiyatrosu, Bambu Tiyatro‘nun Türkiye genelinde büyük ilgi gören oyunu ”

: Otoportre” ile tiyatro sevenleri buluşturuyor.

8 Aralık Cuma günü saat 20.00’de Nurol Kültür Merkezi Oasis AVM’de Ankara’nın sevilen tiyatro topluluğu Bambu Tiyatro, “Ben Frida Kahlo: Otoportre” oyununu sahneleyecek.

Frida Kahlo‘nun Meksika’da düzenlediği ilk ve son resim sergisinde geçen oyunda Ankara Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Fatmanur İsmailçebi Bahadır, Frida Kahlo karakterini canlandırarak izleyicilere Frida‘nın yaşam öyküsünü kendi ağzından aktaracak.

Ahmet Yapar‘ın kaleme aldığı Ozan Demircioğlu‘nun yönettiği biyografik oyun, Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu ev sahipliğinde ücretsiz olarak oynanacak.

Halka açık ve ücretsiz gerçekleştirilecek oyunda seyircilerin 0 (252) 363 83 00 numaralı telefondan rezervasyon yaptırmaları gerekiyor.

 

 

***

Önceki

Melike Kuş’un Sergisi Merdiven Art Space’de

Sonraki

Bodrum’da Dünya Engelliler Günü

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar