Yiğit Okan klibinde “Çocuk Geline Hayır’’ dedi

Yiğit Okan kilbinde

“Çocuk Geline Hayır’’ dedi

Haber : Kemal Gönüleri

Rising Star yarışmasında finalist olduktan sonra Kınay Production etiketiyle “Gök Kubbe’’ şarkısını çıkaran Yiğit Okan şimdilerde ise “Oy Gelin’’ türküsünü farklı yorumuyla okuyarak hızlı bir çıkış yaptı.

İlk single çalışmasından sonra hayran kitlesini çoğaltan Yiğit Okan sesinin farklı tınısıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Kendinden yaşça çok büyük adamla, zorla evlendirilen bir kızın isyanını anlatan klip kanayan yaralara adeta göz oluyor. Ünlü isimlerin duayen Şahin Özer’in yapımcılığını üstlenmesiyle “Oy Gelin Projesi’’ inleyenlerle buluşturuldu. Yapılan bu projede Klip yönetmenliğini Sıtkı Başaralan üstlendi.

Proje için 3 kez Klip Çekildi!

Yiğit Okan ‘’ çocuklar geleceğimiz, ülkeyi en iyi ifade olacak olanlar, sevginin ta kendisi, milletin yansıması, onlar küçük bir yonca …Çocuklar için birçok şey söylenebilir. Kimselerin o yoncaları söndürmeye hakkı yok . Bende bu projeyle ses olmak istedim. Umarım farkındalığa bir katkım olur ‘dedi.

İnsanlara bunu doğru hissettirebilmek ve dokunabilmek için çok titizlendiklerini ve her çekilenin olmadığını düşünerek 3 kez yeni baştan klip çektik diye ekledi.

Klibinde Kardeşi Oynadı!

Kolunda kardeşinin dövmesini taşıyan Yiğit Okan, Oy Gelin “Çocuk Geline Hayır’’ projesi için klibinde oyuncu olan kardeşini oynattı. Oldukça duygulu sahneler yaşayan çekim ekibi “ insanın içini acıtan haykırışı, biz çekerken yaşadık’diye ifade ettiler.

*****

About Kemal Gönüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.