Büyükler ve Küçükler

Büyükler ve Küçükler Karma Sergi 

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Basın Müzesi 30 Mart-17 Nisan 2015 tarihleri arasında 25 Büyük 6 Çocuk sanatçının katıldığı Büyükler ve Küçükler İsimli Karma Resim , Desen , Fotograf , Karikatür Sergisine ev sahipliği yapmıştı.

1 Nisan 2015 Çarşamba günü saat 15.00 ila 19.00 saatleri arasında açılış kokteyli düzenlenen bu sergi sanatseverler tarafından oldukça ilginç karşılanmış ve çok beğenilmişti.

17 Nisan 2015 tarihine kadar Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Basın Müzesi’nde Sanatseverlerin ziyaretine açık tutulan Büyükler ve Küçükler İsimli Karma Resim , Desen , Fotograf , Karikatür Sergisinde eserleri yer alan 25 Büyük 6 Çocuk sanatçının isimleri şöyledir;

Büyük Sanatçılar ;

Ayla Akyol, Canan Alkım, Muazzez Atamyıldız, Serpil Bozkurt,  Rüştü Bozkurt, Ayşe Çelik, Orhan Çelik, Gizem Debreli, Olcay Derman, Ruhi Derman, Şükriye Derman, Şeyda Erşahan Eroğlu, Şükran Erşahan, Bahar Gürsoy, Ferit İstanbulluoğlu, Gülnur Kaygalak Dinçer, Haniyet Önel, Nadya Özbıyıklıyan, Almula Sağdıç, Duygu Seyhan, Nermin Tarakçı, Madlen Toraman, Zehra Çağıl Vartanesyan, Karin Cincioğlu, Jano Vartenesyan .

Çocuk Sanatçılar;

Utku Alkım, Y.Emre Arkan, Elif Battal, Elif Durmaz, Deren Tavşancı ve Berk Turgay.

*****

Sergide yer alan diğer

Fotograflar için TIKLAYINIZ

*****

*****

Önceki

Sait Halim Paşa’da Ramazan Keyfi

Sonraki

6 Haziran Salı GÜNÜN SERGİLERİ

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar