Saküder’den “Monet’ten Yansımalar” Sergisi

Saküder’den “Monet’ten Yansımalar” Sergisi

Haber : Kemal Gönüleri

Fotograflar : Saküder

  • Monet’ten Yansımalar Karma Resim Sergisi, 11 Ekim’e kadar Saküder Akademi ve Sanat Galerisi’nde Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Saküder, Organizasyonunu Dernek Başkanı Ali Eser‘in yaptığı “Monet’ten Yansımalar Karma Resim Sergisi” açılışı ile Saküder Akademi Sanat Merkezi‘nde 26 Eylül Cumartesi saat 18.00‘de Ankara’da yeni sanat sezonuna merhaba dedi.

Monet’ten Yansımalar Karma Resim Sergisi Covit-19 Pandemi kuralları çerçevesinde açılışı gerçekleştirilen kokteylde Saküder Dernek Başkanı Ali Eser bir konuşma yaptı. Saküder Dernek Başkanı Ali Eser tarafından Sergiye katılan Sanatçılara birer katılım belgesi takdim edildi.

“Monet’ten Yansımalar” adlı sezonun ilk karma resim sergisine Katılan Sanatçıların isimleri şöyledir;

Nur Gökbulut, Erkan Geniş, Aynur Akın, Yıldız Gönen, Elçin Ercan Canbaz, Berfu Bozkurt, Güneş Gönen, Melek Uysal, Gonca Aslan, Sümeyye Bakır, İnci Gada, Döndü Işıl Doğan, Cevriye Özgezer, Nuray Güç, Sema Çelepcıkay, Teoman Ertan, Osman Magat, Metin Aşıkkutlu, Nuray Bozkuş, Emine Yavuzyılmaz, Havva Karasu, Baksen Öçal, Kezban Anayurt, İbrahım Uysal, Halil Erden

Monet’ten Yansımalar Karma Resim Sergisi , 11 Ekim’e kadar Saküder Akademi ve Sanat Galerisi‘nde Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Saküder Akademi ve Sanat Galerisi

Adres : Bestekar Caddesi No: 28/11 Kavaklıdere/Ankara

*****

Önceki

Çocuklarınızın Hayatında Fark Yaratın

Sonraki

“Çağın Aynası” Osman Hamdi Bey 

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar