Şairoğlu Atölyesi 20. Yıl Sergisi

Şairoğlu Atölyesi 20. Yıl Sergisi

Haber : Kemal Gönüleri

  • Serginin açılış kokteyli 20 Nisan 2017 Perşembe günü saat 17:00’da yapılacak
  • 17 Nisan Pazartesi günü açılacak olan Sergi , 28 Nisan 2017 tarihine kadar Vakıfbank İstanbul Genel Müdürlük Sanat Galerisi’nde ziyarete açık olacak.

F.Neriman Şairoğlu ve Atölye Arkadaşları ; Vakıfbank İstanbul Genel Müdürlük Sanat Galerisi’nde 20. Yıllarını bir sergi ile kutluyorlar. Pek fazla atölyeye kısmet olmayan , uzun soluklu ve başarılı bir sanatsal deneyim olarak değerlendirilen 2o yıllık serüvenin sonunda F.Neriman Şairoğlu ve Atölye arkadaşları bu güzel mutluluğu bir sergi ile kutlumak , Sanatseverlerinde mutluluklarına ortak olmalarını sağlamak için bir 20.Yıl Sergisi açtıklarını vurguladılar.

Sanatın beşiği ve yaratıcılığın ortak kulvarı olan F. Neriman Şairoğlu’nun atölyesi de böylesi bir güzelliğe ve yaratıcılığa sahiptir.

Bu konuda sevincini açıklamaktan geri durmayan Atölye Sahibi F. Neriman Şairoğlu ;

“Bu atölye uzun deneyimi boyunca kendi kişiliğini geliştirmiş ve şimdi de güzel bir sergiyle bu birikimi ve dayanışmayı taçlandırıyor. Her bir sanatçı kendi özgün üretimini bu ortak sergide bir araya getiriyor ve sanatseverlere sunuyor. Büyük ve anlamlı bir şölen olarak karşımıza çıkan bu sergiye bütün sanatseverleri bekliyoruz. 20. Yıl Sergimiz 17 Nisan 2017 Pazartesi gününden itibaren Vakıfbank İstanbul Genel Müdürlük Sanat Galerisi’nde Sanatseverleri beğenisine açık olacak. Sergimizin açılış kokteyli 20 Nisan 2017 Perşembe günü saat 17:00’da yapılacaktır.” dedi.

Sergiye Katılan Sanatçılar:

F. Neriman Şairoğlu, Mine Bülbül, Suzan Gündüz, İpek Şen, Ayfer Cedidi, Emel Akgül, Selma Yedikardeş Engül, Günay Özbek, Şener Işıl, Fatma Özbaş, Ayda Gürkaynak, Semra Yedikardeş, Birgin Aydın, Meral Tektunalı, Filiz Bayülgen, Şeniz Tellioğlu, Necla Özer, Naran Yağcı, Melek Tezcan, Remziye Sipahioğlu, Nurhan Şenol, Gülay Tektunalı, Refia Gürlen, Aynur Turan

F. Neriman Şairoğlu ve Atölye Arkadaşlarının 20.Yıl Karma Sergisi , Vakıfbank İstanbul Genel Müdürlük Sanat Galerisi’nde 28 Nisan 2017 tarihine kadar Sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

*****

Önceki

Sait Halim Paşa’da Kahvaltıda Caz Keyfi

Sonraki

Akyol Sanat Evi “Cennet Bahçeleri” Sorrento’da

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar