Sait Halim Paşa’da Kahvaltıda Caz Keyfi

Sait Halim Paşa’da Caz Keyfi ile Kahvaltı

Haber : Kemal Gönüleri

  • Baharın meltemiyle boğazın ışıltılı mavisinin buluştuğu noktadaki Sait Halim Paşa Yalısı’nın pazar sabahı “Cazlı Kahvaltıları” artık vazgeçilmez oluyor.
  • 16 Nisan’da Sait Halim Paşa Yalısı’nın tarihi atmosferinde İpek Dinç Trio konseri ve kahvaltı keyfi sizi bekliyor.
  • Baharın coşkusuyla müzik ve lezzet birleşiyor.

Sait Halim Paşa Yalısı’nda Boğazın eşsiz güzelliğini kaliteli caz müziği ve lezzetli bir kahvaltı ile birleştiren “Cazlı Kahvaltılar”  bu hafta İpek Dinç Trio ile devam ediyor

Boğazın mavi suları eşliğinde kahvaltıyı kaliteli caz müziği ile birleştiren cazlı kahvaltılarda 16 Nisan Pazar günü İpek Dinç Trio konseri var. Muhteşem mimarinin mükemmel ev sahipliği ile buluştuğu Sait Halim Paşa Yalısı’nda İpek Dinç Trio ile kahvaltı keyfi 10.30’da açık büfe ile başlıyor. “Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” 11.15 sonrası caz konseri ile 13.30’a kadar devam ediyor.

Yalıda kahvaltı ve cazın bu haftaki sanatçısı vokalist İpek Dinç Yücel’e kontrbasta Baran Say, klavyede Kaan Bıyıkoğlu eşlik ediyor. 2005 yılında İlham Gencer ile tanışarak müzik hayatına adım atan İpek Dinç Yücel, yurt içinde ve yurt dışında katıldığı yarışmalarda aldığı derecelerle, ilgiyi ve övgüyü üzerine çeken başarılı bir solist olarak müzik hayatını sürdürüyor.

Yalının dinamik ekibinin ev sahipliğindeki “Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” etkinliğinde lezzetli kahvaltı menüsü Sait Halim Paşa Yalısı’nın Executive Şefi Oktay Özgün tarafından itinayla hazırlanıyor.

Düğün, toplantı ve davetlerin vazgeçilmez adreslerinden Sait Halim Paşa Yalısı’nda 16 Nisan Pazar sabahı ailenizle, dostlarınızla İpek Dinç Trio ile güzel ve kaliteli müzikle buluşun, güne keyifle başlayın. Tarihe tanıklık etmiş bu önemli yalıyı çocuklarınızla gezmeyi unutmayın.

Adres: Köybaşı Caddesi No: 83 Yeniköy, İstanbul (0212) 223 05 66

http://www.saithalimpasa.com/

Kahvaltı Fiyatı : 125,oo TL

SAİT HALİM PAŞA YALISI’NI TANIYALIM

19. yüzyıl son çeyreğinde Osmanlı mimarisinin görkemli atmosferiyle büyüleyici Boğaz manzarasını bir araya getiren Sait Halim Paşa Yalısı günümüzde düğün, kutlama, kurumsal toplantı ve kurumsal davetlerin vazgeçilmez adresi.

Her türlü organizasyon için her mevsimde  eşi bulunmaz tarihi bir mekan olan Sait Halim Paşa Yalısı, 13 farklı etkinlik alanı ve 800 kişilik banket kapasitesiyle düğünden konferansa pek çok farklı etkinliğe profesyonel ve dinamik ekibiyle ev sahipliği yapıyor.

Sait Halim Paşa Yalısı, yaz aylarında yalının denize nazır bahçesi pazar kahvaltıları , açık hava sinemaları ve benzer etkinlikleri ile İstanbullulara farklı keyifler yaşatıyor.

*****

Önceki

Buket Bektaş Moda ile Teröre Hayır dedi

Sonraki

Şairoğlu Atölyesi 20. Yıl Sergisi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar