Zafer Algöz iki kitabı ile güldürüyor

Zafer Algöz iki kitabı ile güldürüyor

Haber : Kemal Gönüleri

  • Zafer Algöz’ün Renkli Anılarını Anlattığı Kitapları  Haşırt Dı Bilekbord ve Keş On Dı Teybıl ile Kahkaha Tufanına Hazır Olun!
Zafer Algöz,Komedi,Gora,Arog,Sinema,Tiyatro,Oyuncu,Artist,yazar,Cem Yılmaz
Zafer Algöz

İnkılâp Kitabevi #evdekalkitaplakal etiketiyle, küresel COVID-19 salgınına karşı alınan sağlık önlemleri nedeniyle evlerine kapanan okurlara yazarlarının eserlerinden öneriler sunmaya devam ediyor. Zafer Algöz, İnkılâp Kitabevi’nden çıkan Haşırt Dı Bilekbord ve Keş On Dı Teybıl kitaplarında Kemal Sunal’dan Sadri Alışık’a, Öztürk Serengil’den Fatma Girik’e, Erkan Can’dan Cem Yılmaz’a, Süleyman Seba’dan Can Yılmaz’a birçok ünlü isimle setlerde, sahnede ve dost meclislerinde yaşadıklarını anlatıyor. Birbirinden renkli anılarla kahkaha tufanı yaratırken bir yandan da şaşırtan Haşırt Dı Bilekbord ve Keş On Dı Teybıl, İnkilap Kitabevinin yanı sıra dr.com.tr ve kitapyurdu adreslerinde!

Usta oyuncu Zafer Algöz, satış rekorları kıran ilk kitabı Haşırt Dı Bilekbordda yıllar içinde pek çok sanatçıyla biriktirdiği anılarını anlatıyor. Algözün Kemal Sunaldan Sadri Alışıka, Öztürk Serengilden Fatma Girike, Erkan Candan Cem Yılmaza birçok ünlü isimle anılarının yer aldığı Haşırt Dı Bilekbord hem güldürüyor hem hüzünlendiriyor hem de sanat dünyasının önemli isimlerini daha yakından tanıma fırsatı sağlıyor. Sanatçının yakın dostu Cem Yılmaz, kitabı Zafer Abimin bu yazılarını okurken gerçekten çok güldüm. Mal güzel. Müthiş bir zamanlama ile yazılmış performanslar gibiler. Bazen bu performanslara canlı tanıklık da ettim, çok şanslıyım. Hem esnek hem beton gibi sağlam öyküler. Peki, hiç düşündünüz mü nedir bunun sebebi? Ben düşündüm. İyi şeyleri ancak iyi çocuklar yapar. Zafer Abim de hiç yaşlanmayan o iyi çocuklardandır.” sözleriyle anlatıyor.

Zafer Algöz,Komedi,Gora,Arog,Sinema,Tiyatro,Oyuncu,Artist,yazar,Cem Yılmaz

Zafer Algözün hem çok güldüren hem de çok şaşırtan ilk kitabıyla başlayan kahkaha tufanı, ikinci kitabı Keş On Dı Teybılda da sürüyor. Algöz, Keş On Dı Teybılda bu defa okurlarını Ertuğrul İlgin, Cüneyt Gökçer, Fikret Hakan, Öztürk Serengil, Nur Subaşı (ve elbette kedisi Siyami Bey), Süleyman Seba, Kamran Usluer, Cem Yılmaz, Can Yılmaz ve daha birçok önemli isimle yaşadığı ilginç anılara davet ediyor. Keş On Dı Teybıl, sinema ve tiyatro dünyasında yaşanan komik, hüzünlü, daima şaşırtıcı maceralara yeni bir kapı açıyor.

Candaş Tolga Işıkın Artık sadece Türkiye’nin yetiştirdiği en büyük aktörlerden biri değil, o aynı zamanda kalemi eline aldığında okuyucusuna eşi benzeri olmayan ziyafetler sunan müthiş bir yazar” diyerek anlattığı Zafer Algözün Haşırt Dı Bilekbord ve Keş On Dı Teybıl kitapları, İnkılâp Kitabevi etiketiyle İnkilap Kitabevi, dr.com.tr ve kitapyurdu adreslerinde!

*****

Read Previous

Ressam Muzaffer Akyol Bodruma Yerleşiyor

Read Next

Institut français’de online edebiyat konferansı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: