Şebnem Ekşib & Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili

Şebnem Ekşib & Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili

Haber : Kemal Gönüleri

  • Kadim Bilgilerin Işığında Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili ‘Yola Çık’ Ceres Yayınları’ndan çıktı.

Vedik Astrolog, araştırmacı yazar Şebnem Ekşib’in kaleme aldığı ‘Kadim Bilgilerin Işığında – Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili’ Ceres Yayınları’ndan çıktı.

Şebnem Ekşib katıldığı televizyon programlarında, youtube kanalında ve canlı yayınlarda sıkça anlattığı ve önemini vurguladığı sayıların ve renklerin hayatlarımıza etkisini detaylı olarak anlatıyor kitabında. Tesla’nın 3-6-9 kuralının da gerçekliğine vurgu yapan yazar, kişisel kader sayınızı bilseydiniz bu hayatlarınızı nasıl etkilerdi sorusunu cevaplıyor.

Kendi kader sayınızı doğum tarihinizden bulabileceğiniz formülleri verirken aynı zamanda detaylı incelemelerle bu farkındalığı hayatınıza nasıl yansıtabileceğinizi de anlatıyor.

Renklerin gizemli dünyasında okuyucuyu yolculuğa çıkartıyor. Kendi renk skalanı bilmen yaşamında neleri kolaylaştırırdı? Bu sorunun ve daha pek çok sorunuzun cevabını bu kitapta bulacaksınız.

Canlı yayınlarını ve youtube kanalını yüzbinlerce insanın takip edip izlediği Şebnem Ekşib yeni kitapların da yolda olduğu müjdesini Sayıların Ve Renklerin Sırlı Dili ile vermiş oluyor.

Şebnem Ekşib

Şebnem Ekşib Kimdir?

Üniversite eğitiminin ardından uzun yıllar araştırdığı astroloji, önceleri hobi olarak onu iş hayatıyla birlikte takip ederken, doğu felsefesi ve öğretileri, meditasyon, yoga ve evrensel enerji sistemleriyle de ilgilendi. Bu araştırmalar esnasında 1999 yılında Vedik (Hint) Astrolojisiyle tanışmasıyla, astrolojiyi farklı bir kulvardan incelemeye başladı. Ardından Maharishi Maharesh Yogi Transandantal Meditasyon programı ve ileri tekniklerini uygulamaya başlayarak hayatında kendi deyimiyle yeni bir dönemi de başlatmış oldu.

2006 yılından bu yana tam zamanlı olarak çalışmaya başladığı Vedik Astroloji konusunda bugün ülkemizin önde gelen uzmanlarından biridir.

Şebnem Ekşib, Vedik astroloji dışında taşlar, renk analizleri, sayıların kader ve kişiliğimiz üzerine etkileri konularında çalışma ve araştırmaları ile de tanınır.

2012 yılından bu yana Vedik Astroloji eğitim ve seminerler vermektedir. Vedik Akademi Türkiye Marka hakları sahibidir. Vedik Akademi bünyesinde seminer ve eğitim çalışmaları devam etmektedir.

Youtube kanalında düzenli olarak videolar yayınlamaktadır.

Mart, 2015 yılında çıkardığı Vedik Astroloji kitabı ülkemizde bugüne kadar yayınlanmış en kapsamlı Vedik Astroloji kaynak kitabı olmaya devam etmektir. Vedik Astrolojiye önemli bir kaynak olan ikinci kitabı 2018 Eylül de Kaderin Gizemli Labirenti DAŞALAR çıkmıştır.

2021 Ekim ayında Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili kitabı çıkmıştır.

Şebnem Ekşib, evli ve bir çocuk annesidir.

Arka Kapak Yazısı

Unuttuğumuz ve hatta çok bilinçli olarak bize unutturulan çok fazla bilgi, gelenek ve kadim öğreti var. Birçoğu uzun süre Doğu’da, güneşin doğduğu yerlerde gizemler içinde muhafaza edildi. İdrak etmenin, farkındalığın, eski iyilik tortularının ve o bilgileri doğru kullanacakların temiz enerjilerinin yeniden yükselmesini bekledi, anlaşılmak ve hatırlanmak için. Karanlık ve aydınlık büyük bir savaş içinde ilerlerken, ışığın gücünün artmasını sessiz bir bilgelikle beklediler ve şimdi yeniden hatırlanmak üzere zihinlerimize, rüyalarımıza, bilinçaltımıza dokunuşlar yaparak mağaralardan çıkıp gün ışığına geçmeye başladılar. Anlamak isteyene zihinler açılıyor, fark etmek isteyene farkındalık kapıları aralanıyor.

Renkler ve Sayılar bu kadim öğretilerden biri. Bu kitapla sizleri bir uyanışa, bilgiye sahip çıkmaya ve hayatlarınıza akıtmanızı sağlamaya çağırıyorum.

Kilitli sandıklar açılıyor… Mühürlenmiş ruh parçacıklarımız yeniden ışığı buluyor ve bize bilgi diye yutturulan, taraflı yazılıp çizilmiş birçok bilgi kırıntısının gerçek yüzünün farkını idrak etme gücüne geçiyoruz.

Kolektif bilinç uyanıyor…

Kendini Bilen Rabbini Bilir!

ŞEBNEM EKŞİB

“Kadim Bilgilerin Işığında

Sayıların Ve Renklerin Sırlı Dili” Künyesi

Yazar Adı: Şebnem Ekşib

Yayınevi: Ceres Yayınları

Yayın Dizisi: Kişisel Gelişim

Cilt Bilgisi: Karton Kapak

Kağıt Bilgisi: Enzo Kitap Kağıdı

Sayfa Sayısı: 176

Boyut: 13.5x21x1.2 cm

Basım Bilgisi: 1. Basım Eylül 2021

Fiyatı: 35 TL

Yayınevi Hakkında:

2011 yılında kurulan CERES YAYINLARI, iş dünyası, edebiyat, kişisel gelişim, biyografi alanlarında yeni kitaplar oluşturmak ideali ile yola çıktı. 2021 yılına geldiğimizde 300’e yakın basılı yayın, 350 E-kitap, 150’den fazla yazar, gerçekleştirdiği etkinlikler ve eğitimlerle yayın camiasında hatırı sayılır bir yer edindi. Yazarlarımız ve eserlerimizle her geçen gün değer üretmeye devam ediyor.

*****

Read Previous

İlhan Koman ile 100 Yıl Sergisi Bodrum’da

Read Next

Kapıkaya Delikli Mağarası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: