Mel Robbins & “5 Saniye Kuralı”

Mel Robbins & “5 Saniye Kuralı”

Haber : Kemal Gönüleri

  • Mel Robbins’in 36 Dile Çevrilen Kitabı “5 Saniye Kuralı”, Epsilon Logosuyla Türkçe’de!
  • Cesur Ol, Saniyeler İçinde Hayatın Değişsin

Mel Robbins’in milyonlarca satan, 36 dile çevrilen ve “günlük cesaret”in gücüyle içimizdeki potansiyelin nasıl kolayca ortaya çıkabileceğini anlatan kitabı 5 Saniye Kuralı, şimdi de Epsilon logosuyla Türkçe’de! Basit ama etkili bir kuralla hem kendi yaşamını değiştiren hem de binlerce kişiye aynısını yapmaları için ilham veren Mel Robbins, uluslararası çoksatan kitabı 5 Saniye Kuralı ile okurlarının yaşamına dokunuyor. İlham veren gerçek öykülerle zenginleşen 5 Saniye Kuralı, internet sitelerinde satışa açıldı.

Epsilon, Mel Robbins’in 5 Saniye Kuralı: Hayatınızı, İşinizi ve Özgüveninizi Günlük Cesaretle Dönüştürün adlı kitabını Büşra Şahinaslan’ın çevirisiyle okurla buluşturuyor.

İki milyondan fazla satan, otuz altı dile çevrilen ve hakkında 100.000’den fazla olumlu yorum yapılan 5 Saniye Kuralı, okurlarını yaşamlarında köklü bir dönüşüm başlatmaya davet ediyor. Mel Robbins, ister sabahları yataktan kalkmak kadar basit isterse önemli bir karar almak gibi kritik bir eylemi yerine getirmek için yapılması gereken tek şeyin beşten geriye sayıp harekete geçmek olduğunu söylüyor. “Bir hedefe yönelik eyleme geçme içgüdüsü hissettiğin an, 5-4-3-2-1 ve harekete geç, yoksa beynin seni durduracak,” diyen Robbins kitabında bu kuralın ne olduğunu, neden işe yaradığını ve nasıl işlediğini anlatıyor.

5 Saniye Kuralı adlı kitabında, bu basit kuralı uygulayarak hayatını değiştiren insanların tamamen gerçek hikâyelerini, isimlerini değiştirmeden anlatan Mel Robbins, herkesi kendi güçlerinin kilidini açmaya teşvik ediyor. Bir anlık cesaretin bir günü, bir günün tüm hayatı, bir hayatın da dünyayı değiştirebileceğini anlatan 5 Saniye Kuralı, okurların içindeki muhteşem potansiyeli ortaya çıkarmayı ve böylece onlara özgüvenlerini de yeniden kazandırmayı hedefliyor.

Mel Robbins’in yazdığı 5 Saniye Kuralı: Hayatınızı, İşinizi ve Özgüveninizi Günlük Cesaretle Dönüştürün adlı kitabı, Epsilon logosuyla satışta.

Mel Robbins

Mel Robbins Hakkında

Mel Robbins, 5 Saniye Kuralı ile dünya çapında binlerce kişinin hayatına dokunmuş, çalışmalarını değişime ve başkalarına bu konuda ilham vermeye adamış bir yazar, konuşmacı ve girişimci. Milyonlarca kişinin izlediği TEDx konuşmasıyla tanınan Robbins, okuyucularına içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmak adına, bilimsel çalışmalarla beslediği gerçek hikâyeler anlatıyor.

Robbins, kendini büyük bir kişisel krizin ortasında bulduğunda 41 yaşındaydı ve “5 Saniye Kuralı” adını verdiği yöntemi icat ederek önce kendi hayatında sonra da başkalarında büyük değişimleri tetikledi, değişimin yaşı olmadığını tüm dünyaya ispat eden başarılara imza attı. O aynı zamanda CNN ekiplerine katılmış ve SUCCESS dergisine katkıda bulunmuş editörlerden.

10’dan fazla kariyer yolu deneyen ve bugün gerçek tutkusu üzerine çalışmanın mutluluğunu yaşayan Robbins, kişisel markasıyla eğitimler veriyor, kişilere ve kurumlara konuşmalar yapıp daha başarılı ve mutlu bir yaşam için öğrendiklerini tüm dünyayla paylaşıyor.

*****

Önceki

19 Ocak 2022 Çarşamba Tiyatro Rehberi

Sonraki

Nazım Hikmet’in 120’İnci Yaş Günü Bodrum’da Kutlandı

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar