Can Yılmaz “Hem Güldürüyor Hem de Hüzünlendiriyor”

Can Yılmaz “Hem Güldürüyor

Hem de Hüzünlendiriyor”

Haber : Necati MUMAY

İnkılâp Kitabevi #evdekalkitaplakal etiketiyle, küresel COVID-19 salgınına karşı alınan sağlık önlemleri nedeniyle evlerine kapanan okurlara yazarlarının eserlerinden öneriler sunmaya devam ediyor.

Can Yılmaz, Cem Yılmaz, komedi,hüzün,film,roman,öykü
Can Yılmaz

Senarist, yazar ve oyuncu Can Yılmaz’ın İnkılâp Kitabevi’nden çıkan Klişe Hayatlar Matbaası, Yap Bi Babalık, Bilinmeyen Numaralar ve Hayatım Roman adlı kitapları, okurları hem güldüren hem de hüzünlendiren öykülerden oluşuyor. Can Yılmaz’ın kitapları inkilap.comun yanı sıra dr.com.tr ve kitapyurdu.com adreslerinde!

Can Yılmaz, Cem Yılmaz, komedi,hüzün,film,roman,öykü

Kendine özgü mizahıyla okuru hem güldüren hem de gündelik olaylara dair pek çok önemli detayı gözler önüne seren Can Yılmazın öyküleri hayattan izler taşıyor. Yazının her türünü deneyen, en çok da komik hikâyelerin peşinden koşan Yılmazın öykülerinde hüzünlü duraklar da yer alıyor. Sıcak, samimi ve eğlenceli hikâyelerinde yazar, sıradan insanların başına gelen sıra dışı olayları anlatıyor.

Can Yılmazın Klişe Hayatlar Matbaası, Yap Bi Babalık, Bilinmeyen Numaralar ve Hayatım Roman adlı kitapları, İnkılâp Kitabevi etiketiyle inkilap.com’un yanı sıra dr.com.tr ve kitapyurdu.com adreslerinde! 

*****

Read Previous

Sülek Yaylası & Dipsiz Göl

Read Next

3 Haziran 2020 Çarşamba Günün Sergileri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: