Banu Noyan & “Biraz Söz Dinle”

Banu Noyan & “Biraz Söz Dinle”

Haber : Kemal Gönüleri

İletişimde marka olan Banu Noyan, ilk kitabı “Biraz Söz Dinle” ile okurlarla buluştu. 50.000 adet basılan ve satışa çıktığı gün 7.baskısını yapan “Biraz Söz Dinle”, Banu Noyan’ın iş ve hayat deneyimlerini harmanladığı bir ‘yaşam’ kitabı olarak raflardaki yerini aldı.

Ulusal ve uluslararası organizasyonların, güzellik yarışmalarının ve moda gösterilerinin koreografisini yapan Banu Noyan; yılların birikimi olan deneyimlerini her yaştan okura sunduğu “Biraz Söz Dinle” isimli ilk kitabına imza attı.

A7 Kitap tarafından yayımlanan ve çıktığı gün tükenen kitabıyla Banu Noyan; kadın erkek ilişkilerinden iş hayatındaki iletişime, annelik/kadınlık halleri üzerinden erkeklere yönelik tavsiyelere kadar hayata dair pek çok konuda fikrini cesur bir şekilde kaleme aldı. Zaman zaman hayata dair sevdiği hikâyeleri ve sözleri de aktardığı kitabında Yıldırım Mayruk, Haldun Dormen, Cemil İpekçi, Neslihan Yargıcı, Müge Anlı, Çiğdem Tunç, Emre Kınay, Cem Özer, Seda Akgül, Armağan Çağlayan, Şenay Akay ve Özge Ulusoy gibi sanat, moda ve televizyon dünyasının sevilen isimleri de kitapla ilgili görüşlerine yer verdi.

Banu Noyan

Banu Noyan kitabını şu cümlelerle anlatıyor:

“Bu kitap bazen itiraflarımı bazen gözlemlerimi, hayatıma sırası geldiğinde girenleri ve hayatımdan çıkanları, kızdıklarımı güldüklerimi, saydıklarımı saymadıklarımı, nefretlerimi mutluluklarımı, hüzünlerimi hayallerimi, hayal kırıklıklarımı, içimde kopan fırtınaları, yalnızlığımı, kuru kalabalıklarımı, tesadüflerimi, şanslarımı, şanssızlıklarımı, zıplamalarımı, ağlamalarımı, heveslerimi, kursağımda kalanları, elde ettiklerimi, edemediklerimi, “keşke”lerimi, “tüh ya”larımı, “vah vah”larımı, “hayda”larımı ve hayatın içinden daha birçok his, duygu, düşünceleri, yani beni, yani seni anlatacak.”

Arkadaşlarınızla kahve içip sohbet eder gibi keyif ve huzurla okurken elinizden bırakamayacağınız “Biraz Söz Dinle” tüm e-ticaret sitelerinde ve kitapçılarda.

*****

Read Previous

11 Temmuz 2021 Pazar Günün Sergileri

Read Next

GESAM Yumurtalık 2. Kültür Sanat Festivali’nde Sergi Açtı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: