Ünlü ses sanatçıları “Beyza Koç ile Nağmeler”de

Ünlü ses sanatçıları

“Beyza Koç ile Nağmeler”de

Haber : Kemal Gönüleri

  • Türk Müziğinin En Seçkin Radyosu Radyo Alaturka’da Özel Konukları Tarık Sezer ve usta bestekar Zekai Tunca’nın ardından 18 Mart’ta usta ses sanatçısı Muazzez Ersoy’un konuk olacağı “Beyza Koç ile Nağmeler” programında sevilen besteler seslendirilecek.
Zekai Tunca

Türk müziğinin en seçkin radyosu Radyo Alaturka geçmişin izlerini geleceğe taşıyacak notaları sevilen sanatçılarla buluşturuyor. Radyo Alaturka yeni yayın döneminde dop dolu programlarıyla yayınlarına devam ediyor. 9 Mart‘ta ünlü müzisyen Tarık Sezer’i, 10 Mart‘ta ünlü bestekâr Zekai Tunca‘yı konuk eden Radyo Alaturka’nın sevilen programı “Beyza Koç ile Nağmeler” sürpriz isimleri ağırlamağa devam ediyor.

Muazzez Ersoy

18 Mart Çarşamba günü ünlü ses sanatçısı Muazzez Ersoy’un katılacağı program maziden geleceğe sevilen parçaları yorumlayacak.

Radyo Alaturka’nın sevilen yayınlarına 91.0 frekansından, İOS ve androidlerde Radyo Alaturka aplikasyonundan ve http://www.radyoalaturka.com.tr/ web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Türk Müziğinin En Seçkin Radyosu ; Radyo Alaturka Hakkında:

16 Nisan 2004 yılında yayın hayatına başlayan Radyo Alaturka, merkezi İstanbul’da olan ve Türk Sanat Müziği tarzıyla faaliyet gösteren rakipsiz radyo kanalıdır. Türk Müziğinin en seçkin radyosu olması münasebetiyle geniş kitlelerce dinlenen Radyo Alaturka’da özel programlar dinleyicilerle buluşuyor. Yüksek teknolojiye sahip stüdyo ve verici ekipmanlarıyla CD kalitesinde yayın yapan Radyo Alaturka, son sistem canlı yayın cihazlarıyla dünyanın her yerinden yayınlar yapmaktadır. Birbirinden özel programlar, eğitici ve öğretici bilgilerle Türk Sanat Müziği severlerin değişilmez radyosu haline gelen Alaturka, gerçekleştirdiği projelerle de dernekler, belediyeler ve kuruluşlar tarafından birçok kez ödüle layık görüldü. Radyo Alaturka, İstanbul ve çevre illerine 91.0 MHz. frekansından mobil cihaz uygulamaları ve www.radyoalaturka.com.tr interaktif web sitemizden dinleyebilirsiniz.

*****

Read Previous

Banu Devrim Atölyesi’nin “Kadın ve Göç” Sergisi

Read Next

“Öykülerin Azizliği” bugün CAS Sahnesi’nde ücretsiz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: