Temmuz Esintisi’nden mutlu haber

Haber : Harika Ören

Sanatseverler tarafından ilgi ile izlenip büyük beğeni toplayan ; İstanbul Sanat Magazin interaktif sergileri başarıyla devam ediyor.

İstanbul Sanat MagazinBahar Sergisi 2020” ,” Yaz Masalı“, “Temmuz Esintisi” interaktif sergileriyle, salgın döneminde de sanat ve sanatçıya destek olmaya devam ediyor.

İstanbul Sanat Magazin, Küratörlüğünü Harika Ören‘in yaptığı ; değerli sanatçıların destekleri ve katılımları ile her ay yeni bir interaktif sergilere imza atmağa devam edecek.

Sergi yayınıyla birlikte, katılımcılar adına düzenlenen sertifikalar, mail adreslerine yollanıyor.

Satışa yönelik olarak yapılan son interaktif sergimiz “Temmuz Esintisi”nde eseri bulunan değerli Sanatçımız Ressam Tülay Aner Güzeldere‘nin 50×40 ölçülerindeki Tuvalüstü Yağlıboya “Gün Biterken” isimli eseri satılmıştır.

Eseri Prof. Dr. Erdal Balaban almıştır.

İ.Ü. İşletme Fakültesi Sayısal Bilimler Anabilim Dalı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Erdal Balaban ‘a sanata verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz.

Rekreasyon Derneği‘nin de üyeleri arasında bulunan Tülay Aner Güzeldere‘yi gönülden kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

İstanbul Sanat Magazin interaktif sergileri, satışa açık olarak her ay düzenlenmeye devam edecektir. Salgın sonrası uygun şartlar oluştuğunda salon sergileri Sanatseverlerin beğenisine sunulacaktır.

Desteğini esirgemeyen tüm sanatçı arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

*****

Önceki

Bodrum Kaleiçinde Necip Fazıl’dan “Reis Bey”

Sonraki

Levent Seçer’den bir Öykü; “Beni Affet”

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar