Öztoprak için TGC’den başsağlığı

Öztoprak için TGC’den başsağlığı

Haber : Necati MUMAY

  • TGC başsağlığı mesajı yayınladı: “Mustafa Öztoprak’ın ailesine ve basın topluluğumuza başsağlığı diliyoruz”

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyesi, Sürekli Basın Kartı sahibi, Mustafa Öztoprak 8 Kasım 2018 Perşembe günü vefat etti. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Öztoprak’ın ölümüyle ilgili yayınladığı mesajda, “Değerli meslektaşımız Mustafa Öztoprak’ı kaybettik. Kendisini sevgi ve saygıyla anıyoruz. Ailesine ve basın topluluğumuza başsağlığı diliyoruz” dedi.

Mustafa Öztoprak 9 Kasım 2018 Cuma günü (dün) Erdek Paşalimanı Adası Harmanlı Köyü Camisi’nde kılınacak öğle namazının ardından toprağa verildi.

MUSTAFA ÖZTOPRAK KİMDİR?

1957 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul İktisadi Ticari İlimler Akademisi’nden mezun oldu. Mesleğe 1989 yılında Güneş Gazetesi’nde Muhabir olarak başladı. Show TV, Star TV, Kanal D, TGRT, Lig TV adlı televizyon kanallarında görev yaptı. Amstrad Bilgisayar Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü yaptı. Sürekli Basın kartı sahibi Öztoprak mesleki birçok başarı ödülü sahibi.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti

Adres : Türkocağı Caddesi No.1 Cağaloğlu-İstanbul

0212 513 83 00

tgc1946@tgc.org.tr

*****

About Necati Mumay

Siirt'te doğan Naceti Mumay; Siirt ESE mezunu. Gazeteciliğe 1963 yılında yerel medyada başladı., 1986’de ulusal medyaya geçiş yaparak Türk Haberler Ajansı (THA), Günaydın, Milliyet, Cumhuriyet, Sabah ve Akşam gazetelerinde çalıştı. İki oğlu ve bir torunu da gazeteci olan Mumay, halen İstanbul Sanat Magazin, İstanbul Flaş, Vatan, Son Söz gazetesi, Pervin Özen Art ve Magazin Duayeni haber sitesi gibi yayın organlarına kültür sanat haberleri yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.