Minikler, Sergiye Katılım İçin Son Gün 31 Mayıs

Minikler, Sergiye Katılım İçin

Son Gün 31 Mayıs

Haber : Kemal Gönüleri

  • Minik ressamlardan yeniden paha biçilemez bir sergisi; Bu yıl “Evcil Dostlarımız” ya da“Bahar” olmak üzere iki temadan oluşuyor.
  • Sergiye Türkiye’nin her yerinden ve her yaştan çocuk istediği tekniği kullanarak çizeceği resimlerle katılabilecek.
  • Çocukların, çizdikleri resimleri 31 Mayıs’a kadar www.pahabicilemezistanbul.com üzerinden yapılan yönlendirmeleri takip ederek paylaşması gerekiyor.

Mastercard, pandemi sürecinin evlerde devam ettiği bugünlerde 23 Nisan’ı evlerinde kutlayacak olan çocukları unutmadı. Paha Biçilemez İstanbul platformu, çocukların eserlerinden oluşan paha biçilemez sanal resim sergisini ikinci yılında da düzenlemeye devam ediyor.

Yaşamın evlerde devam ettiği bugünlerde Mastercard, hayatın bazı anlarını, paha biçilemez bir deneyime dönüştürüyor. Mastercard Paha Biçilemez İstanbul platformu, ikinci yılında da 23 Nisan’a özel bir sanal resim sergisi düzenleyerek çocukların sanatsal gelişimini destekleyecek paha biçilemez bir anı sunuyor. Bu yıl “Evcil Dostlarımız” ya da “Bahar” olmak üzere iki temadan oluşan sergiye Türkiye’nin her yerinden ve her yaştan çocuk istediği tekniği kullanarak çizeceği resimlerle katılabilecek. Sergi için gönderilen her resim sanal galeride bulunan çerçevelerle asılarak yer alacak.

Sergiye katılmak isteyenlerin tek yapmaları gereken, çocuklarının çizdikleri resimleri 31 Mayıs 2021 tarihine kadar  www.pahabicilemezistanbul.com üzerinden yapılan yönlendirmeleri takip ederek paylaşmak. Sergi sürekli ziyarete açık olacak.

Sanal resim sergisini Paha Biçilemez İstanbul websitesi üzerinden dileyen herkes ziyaret edebilecek. Sanal resim sergisini gezen ziyaretçiler, resimlere tıklayarak resmin büyük halini, resmi yapan çocuğun adını, yaşını ve varsa resmin adını görebilecekler. Sergi bitiminde sergiye resimleriyle katılan çocuklara Mastercard tarafından katılım ve teşekkür belgesi gönderilecek.

Mastercard Paha Biçilemez İstanbul Platformu’nun kullanıcılarına özel olarak sunduğu deneyimler sadece resim sergisiyle sınırlı değil. Platformda yer alan diğer deneyimler için www.pahabicilemezistanbul.com sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

MASTERCARD “PAHA BİÇİLEMEZ İSTANBUL” PROJESİ HAKKINDA

Mastercard; New York, Toronto, Londra ve Paris gibi şehirleri takiben, “Paha Biçilemez Şehirler” Projesi’ni, İstanbul’da “Paha Biçilemez İstanbul” adıyla birçok dünya şehrinden önce hayata geçirdi. “Paha Biçilemez İstanbul”, şehrin sunduğu paha biçilemez deneyimleri özel bir platform aracılığıyla İstanbul meraklıları ile buluşturuyor. Bu platform üzerinden Mastercard kullanıcıları İstanbul’daki “Yeme-içme”, “Alışveriş-Moda”, “Kültür-Sanat”, “Müzik-Eğlence”, “Spor-Kişisel Bakım” ve “Seyahat-Konaklama” alanlarındaki en güncel ayrıcalıklara, www.pahabicilemezistanbul.com sitesi üzerinden ulaşıyor.

*****

Read Previous

20 Nisan 2021 Salı İftarda Ne Yemeli

Read Next

22 Nisan 2021 Perşembe Günün Sergileri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: