Çivril Belediyesi Logo Yarışması

Çivril Belediyesi Logo Yarışması

Haber : Erol Ünal

Çivril Belediyesi kurumsal logosunu değiştirmek için ödüllü “Logo Tasarım Yarışması” düzenliyor.

Konuyla ilgili konuşan Belediye Başkanı Niyazi Vural, “İlçemizin tarihi ve kültürel değerleri olan Beycesultan Höyüğü, 17 Eylül 1176 yılında Çivril’de kazanılan Miryokefalon Zaferi, Akdağ, Işıklı Gölü, nilüfer ve Büyük Menderes Nehri’nin doğduğu bereketli topraklarda yetişen elma gibi birçok önemli değerlerimizden biri veya birkaçının güçlü bir şekilde temsil edildiği akılda kalıcı, özgün, yenilikçi, estetik ve işlevsel kullanım imkanlarına sahip bir Çivril Belediyesi logosu tasarlamayı amaçlıyoruz” dedi.

Son teslim tarihi 30 Temmuz 2021 olan yarışmada birincilik ödülü; “Cumhuriyet Altını”, ikincilik ödülü; “Yarım Altın”, üçüncülük ödülü; “Çeyrek Altın” olacak.

Yarışmaya katılacak tüm tasarımlarıda “Çivril Belediyesi” adı ve Belediyenin kuruluş tarihi olan “1886” yılı ile birlikte değerlendirilmesine dikkat edilmelidir.

Yarışmaya katılacak tasarımlar şartnamede bulunan katılım formu ve tasarımların vektörel çalışma dosyalarının yer aldığı CD ile birlikte hasar görmeyecek şekilde dosyalanarak “Logo Yarışması” dosya ismi ile 30 Temmuz 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar aşağıdaki adrese şahsen teslim veya iadeli taahhütlü posta ya da kargo ile teslim edilecektir.

Adres: Çivril Belediyesi – Çarşı Mah. Uşak Cad. No: 2 Çivril-Denizli

Çivril Belediyesi Ödüllü Logo Tasarımı Yarışması sonuçları Çivril Belediyesi web sitesi duyurular bölümünde (www.civril.bel.tr) ve Çivril Belediyesi sosyal medya hesaplarında (Twitter, Facebook, İnstagram) yayımlanacaktır. Yarışma ödül töreni gününde, seçici kurul üyelerinin değerlendirmeleri ile ilk 6 sıralamasına giren tasarımlar ödül töreni salonunda sergilenecek olup ilk 6 değerlendirmesine giren tasarımlara katılım belgesi verilecektir.

Yarışamaya Katılım Şartnamesini okumak için TIKLAYINIZ

*****

Read Previous

Dibeklihan’da Söyleşiler Başlıyor

Read Next

4 Temmuz 2021 Pazar Günün Sergileri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: