Tiyatroda En İyiler Ödüllerini Alıyor

Tiyatroda En İyiler Ödüllerini Alıyor

Haber : Kemal Gönüleri

  • Birlik üyesi eleştirmen ve akademisyenlerin oylarıyla Yılın Oyunu “Godot’yu Beklerken”, Yılın Kadın Oyuncuları Tilbe Saran ve Nergis Öztürk, Yılın Erkek Oyuncusu Tolga İskit, Yılın Yerli Oyun Yazarı Murat Mahmutyazıcıoğlu olarak belirlendi. TEB Özel Ödülü “Şatonun Altında” performansı ile  Fiziksel Tiyatro Araştırmaları grubu ödüllerine kavuşuyorlar.
  • TEB Ankara Ödülleri’nde ise İpek Atagün Gezener ve Murat Çıdamlı, Yılın Oyuncuları olarak belirlenirken, TEB Onur Ödülü’nün de Prof. Dr. Özdemir Nutku’da ödüllerini bu törende alacaklar.
  • Bu yıl 26. kez verilecek TEB Ödül töreni, 21 Nisan 2017 Cuma günü saat 19.30-21,30 ‘da İstanbul’da Şişli Belediyesi Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde yapılacak.

26 ncı TEB Ödülleri, 21 Nisan 2017 Cuma günü İstanbul’da Şişli Belediyesi Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde yapılacak törenle verilecek. Ödül töreni Şişli Belediyesi Nâzım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde saat 19.30 ila 21.30 saatleri arasında yapılacak.Gece bir kokteyl ile sona erecek.

Birlik üyesi eleştirmen ve akademisyenlerin oylarıyla Yılın Oyunu “Godot’yu Beklerken”, Yılın Kadın Oyuncuları Tilbe Saran ve Nergis Öztürk, Yılın Erkek Oyuncusu Tolga İskit, Yılın Yerli Oyun Yazarı Murat Mahmutyazıcıoğlu olarak belirlendi. TEB Özel Ödülü “Şatonun Altında” performansı ile  Fiziksel Tiyatro Araştırmaları grubu ödüllerine kavuşuyorlar.

TEB Ankara Ödülleri’nde ise İpek Atagün Gezener ve Murat Çıdamlı, Yılın Oyuncuları olarak belirlenirken, TEB Onur Ödülü’nün de Prof. Dr. Özdemir Nutku’da ödüllerini bu törende alacaklar.

*****

Read Previous

“Çömlekçiler” Seramik Sergisi

Read Next

Şairoğlu Atölyesi 20. Yıl Sergi Kokteyli

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: