Sait Halim Paşa’da Kahvaltıda Caz Keyfi

Sait Halim Paşa’da Kahvaltıda Caz Keyfi

Haber : Kemal Gönüleri

  • Baharın meltemiyle boğazın ışıltılı mavisinin buluştuğu noktadaki Sait Halim Paşa Yalısı’nın pazar sabahı “Cazlı Kahvaltıları” artık vazgeçilmez oluyor.
  • 2 Nisan’da Sait Halim Paşa Yalısı’nın tarihi atmosferinde Şirin Soysal Trio ve kahvaltı keyfi sizi bekliyor.
  • Baharın coşkusuyla müzik ve lezzet birleşiyor.

 

Baharın meltemiyle boğazın ışıltılı mavisinin buluştuğu noktadaki Sait Halim Paşa Yalısı’nın tarihi atmosferinde Şirin Soysal Trio ve kahvaltı keyfi sizi bekliyor.

Sait Halim Paşa Yalısı’nın tarihi atmosferinde Boğaz’a nazır bir ortamda Şirin Soysal Trio ile kahvaltı keyfi 10.30’da açık büfe ile başlıyor. “Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” 11.15 sonrası caz konseri ile 13.30’a kadar devam ediyor.

Pazar günü kahvaltıda sahne alacak olan  Türkiye’nin en önemli caz solistlerinden Şirin SoysalBir Şeyler Var‘ adlı ilk albümünü  2011’de çıkardı. Bu albüm ona ‘Dişi Tom Waits’ ünvanını kazandırdı. İlk albümünü takiben Kurt Weill parçalarını yorumlamaya başlayan Soysal, tiyatro yazarı  Robert Schild’in deyimiyle, ”Türkiye’de Zeliha Berksoy’dan bu yana ve kırk yıl sonra, Weill bestelerini Almanca olarak yorumlayan ilk sanatçı” oldu. Şirin Soysal’ın vokalist olarak yer aldığı Trio’da; gitarda Bora Çeliker, klavyede Barış Büyükyıldırım yer alıyor.

Genel Koordinatör Cana Ataç ev sahipliğindeki “Cazlı Kahvaltılar” Siemens Ev Aletleri’nin sponsorluğuyla devam ediyor.

Sait Halim Paşa Yalısı’nın Executive Şefi Oktay Özgün konukları için daima çok itinayla ve sağlıklı beslenme kurallarına uygun bir kahvaltı menüsü hazırlıyor.

Köybaşı Caddesi No: 83 Yeniköy, İstanbul (0212) 223 05 66

www.saithalimpasa.com

Kahvaltı Fiyatı : 125,oo TL

SAİT HALİM PAŞA YALISI İŞLETMESİ HAKKINDA BİLGİ

19. yüzyıl son çeyreğinde Osmanlı mimarisinin görkemli atmosferiyle büyüleyici Boğaz manzarasını bir araya getiren Sait Halim Paşa Yalısı günümüzde düğün, kutlama, kurumsal toplantı ve kurumsal davetlerin vazgeçilmez adresi.

Her türlü organizasyon için her mevsimde  eşi bulunmaz tarihi bir mekan olan Sait Halim Paşa Yalısı, 13 farklı etkinlik alanı ve 800 kişilik banket kapasitesiyle düğünden konferansa pek çok farklı etkinliğe profesyonel ve dinamik ekibiyle ev sahipliği yapıyor.

Sait Halim Paşa Yalısı, yaz aylarında yalının denize nazır bahçesi pazar kahvaltıları , açık hava sinemaları ve benzer etkinlikleri ile İstanbullulara farklı keyifler yaşatıyor.

*****

Read Previous

KÖŞEDEKİ KADIN Kare Art Gallery’de

Read Next

CRR’de 2.Akademik Bağlama Günleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: