Sait Halim Paşa’da Kahvaltıda Caz Keyfi

Sait Halim Paşa’da Kahvaltıda Caz Keyfi

Haber : Kemal Gönüleri

  • Baharın meltemiyle boğazın ışıltılı mavisinin buluştuğu noktadaki Sait Halim Paşa Yalısı’nın pazar sabahı “Cazlı Kahvaltıları” artık vazgeçilmez oluyor.
  • 19 Mart’ta Sait Halim Paşa Yalısı’nın tarihi atmosferinde Ayşe Sicimoğlu&Ali Tolga Demirtaş Düeti ve kahvaltı keyfi sizi bekliyor.
  • Baharın coşkusuyla müzik ve lezzet birleşiyor.

Baharın meltemiyle boğazın ışıltılı mavisinin buluştuğu noktadaki Sait Halim Paşa Yalısı’nın pazar sabahı “Cazlı Kahvaltıları” artık vazgeçilmez oldu.

Baharın meltemiyle boğazın ışıltılı mavisinin buluştuğu noktadaki Sait Halim Paşa Yalısı’nın tarihi atmosferinde Ayşe Sicimoğlu& Ali Tolga Demirtaş Düeti ve kahvaltı keyfi sizi bekliyor.

Klasikten moderne “New Music” adını verdiği bir repertuar ile konserler veren Ayşe Sicimoğlu babası Ayhan Sicimoğlu’nun sunumuyla Ali Tolga Demirtaş Düeti’nde 19 Mart Pazar kahvaltısında sevenleriyle buluşacak Ayşe Sicimoğlu’nun vokalist olarak yer alacağı düette klavyede Ali Tolga Demirtaş eşlik edecek.

Genel Koordinatör Cana Ataç ev sahipliğindeki “Cazlı Kahvaltılar” Siemens Ev Aletleri’nin sponsorluğuyla devam ediyor.

Sait Halim Paşa Yalısı’nın Executive Şefi Oktay Özgün konukları için daima çok itinayla ve sağlıklı beslenme kurallarına uygun bir kahvaltı menüsü hazırlıyor.

Köybaşı Caddesi No: 83 Yeniköy, İstanbul (0212) 223 05 66

www.saithalimpasa.com

Kahvaltı Fiyatı : 125,oo TL

*****

Read Previous

19 Mart Pazar GÜNÜN SERGİLERİ

Read Next

“BOĞAZDA BAHAR BAMBAŞKA”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: