İDSO Konseri İle Müzik Dolu Güzel Bir Akşam 

 İDSO Konseri İle Müzik Dolu Güzel Bir Akşam 

Haber : Kemal Gönüleri

  • İDSO, 01 Aralık Cuma akşamı saat 20.00’de Fulya Sanat Merkezi’nde, dinleyicilerine yine Klasik müzik ziyafeti sunacak.
Orkestra Şefi_Theodore Kuchar

Fulya Sanat Merkezi’nde saat 20.00’de başlayacak Klasik Müzik Konseri’nde şef Theodore Kuchar ve solistler Zeynep Alpan (Keman), Gülbin Günay ( soprano ), Nesrin Gönüldağ ( Mezzo Soprano ), Caner Akın ( Tenor ) ve Göktuğ Alpaşar ( Bas ) ve İstanbul Senfoni Orkestrası Korosu dinleyicileriyle buluşacak.

Koro Şefi_Gökçen Koray

Koro şefliğini Gökçen Koray & Seval Irmak yapacak.

Koro Şefi_Seval Irmak

Değerli Şef Theodore Kuchar’ın yöneteceği Fulya Sanat Merkezi’ndeki “İDSO – Klasik Müzik Konseri”nin ilk yarısında orkestra, Joseph Haydn’ın “ Senfoni No.88 ” adlı eserini ve devamında solist Zeynep Alpan ( Keman ), orkestra eşliğinde Wolfgang Amadeus Mozart’ın “ 4 No.lu Keman Konçertosu’nu seslendirecek. Konserin ikinci yarısında ise koro eşliğinde Gülbin Günay, Nesrin Gönüldağ, Caner Akın ve Göktuğ Alpaşar Anton Bruckner’ın “ Te Deum” eserini icra edecek.

İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık, “01 Aralık Cuma akşamı tüm müzik ve sanatseverleri Fulya Sanat Merkezi’ndeki Konserimize davet ediyoruz, hep birlikte bu klasik müzik akşamını yaşayalım” diyor.

PROGRAM

  • Joseph Haydn “ Senfoni No.88 ”
  • Wolfgang Amadeus Mozart “Keman Konçertosu No.4”
  • Anton Bruckner “ Te Deum”

*****

Read Previous

FÜREYA KORAL ile SANAT SOLUMAK

Read Next

1 Aralık Cuma Günün Sergileri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: