12 Nisan 2019 Cuma İDSO Konseri CKM’de

12 Nisan 2019 Cuma

İDSO Konseri CKM’de

Haber : Kemal Gönüleri

  • İDSO DenizBank Konserleri’nde Şef Ender Sakpınar yönetiminde Baba ile kızının aynı sahneyi paylaşacağı “ Bahar Konseri” Caddebostan Kültür Merkezi’nde…
  • Konuk Sanatçı: Dilara Sakpınar ve Grubu İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası, 12 Nisan 2019 Cuma Akşamı Gerçekleştirilecek “ Bahar Konseri”nde Dilara Sakpınar ve Grubuna eşlik edecek.
Şef Ender Sakpınar

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 12 Nisan 2019 Cuma akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi‘nde (CKM) Şef Ender Sakpınar yönetiminde solist Dilara Sakpınar ve Grubuna (Klavye Burak Irmak, Gitar Ertuğrul Güney, Davul Berkay Küçükbaşlar, Bas Ozan Kısaparmak , Akordeon Yuri Ryadchenko ) eşlik edecek.

Şef Ender Sakpınar – Dilara Sakpınar

Konserde; Lara Di Lara Grubu ve İstanbul Senfoni Orkestrası “ Hazineler İçindesin”, Tolga Taviş’in “ Orkestra için Düzenlemeler” eserleri icra edilecek.

Dilara Sakpınar

İDSO Müdürü & Program Koordinatörü Bülent Evcil ; “12 Nisan 2019 Cuma akşamı gerçekleştirilecek “ Bahar Konseri”nde tüm müzikseverleri Caddebostan Kültür Merkezi’nde görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım. Ayrıca, bu konserde İDSO’nun resmi şefi Ender Sakpınar ile kızı Dilara Sakpınar ve Grubuna eşlik etmekten özel memnuniyet duyacağız” diyor.

PROGRAM :

  • Lara Di Lara Grubu ve İstanbul Senfoni Orkestrası “ Hazineler İçindesin”
  • Tolga Taviş “ Orkestra için Düzenlemeler”

*****

Read Previous

Arzu Karamani Pekin’den Fotoğraf Sergisi “Gölge”

Read Next

12 Nisan 2019 C U M A Günışığına Mektup

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: