BİSSE’de Ünlülerle “Biz Bize Sohbetler”

BİSSE’de Ünlülerle

“Biz Bize Sohbetler”

Haber : Kemal Gönüleri

  • Haftada 2 kez gerçekleştirilecek olan Biz Bize Sohbetler’in moderatörlüğünü, ünlü sunucu Burcu Esmersoy yapacak.
  • İlki 16 Mayıs’ta Cumartesi günü saat 15.00’te gerçekleşecek olan Biz Bize Sohbetler’e  ünlü İş İnsanı Siren Ertan konuk olarak katılacak.
  • Biz Bize Sohbetler’in 17 Mayıs Pazar günü saat 15.00’teki konuğu ise Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan olacak.
Burcu Esmersoy

Türkiye’nin hazır giyimdeki en köklü markalarından BİSSEInstagram sayfası üzerinden kültür – sanat, müzik, gastronomi ve cemiyet dünyasından başarılı isimlerle “Biz Bize Sohbetler” canlı yayının bu hafta ki konukları; ünlü İş İnsanı Siren Ertan ile Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan oluyor.

İş İnsanı Siren Ertan

Türkiye’nin hazır giyimdeki en köklü markalarından BİSSE, Instagram hesabı üzerinden #bissenle etiketiyle devam eden canlı yayınlarına 16 Mayıs’ta ünlü İş İnsanı Siren Ertan ve 17 Mayıs’ta da Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan konuk olarak katılacak.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan

16 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00’te gerçekleşecek olan #bissenle’ye Siren Ertan İstanbul’un sahibi, iş insanı ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Siren Ertan katılırken #bissenle’nin 17 Mayıs Pazar günü saat 15.00’teki konuğu ise geçtiğimiz Ekim ayında Kültür ve Turizm Bakanlığı’na Bakan Yardımcısı olarak atanan Beyoğlu Belediyesi eski başkanlarından Ahmet Misbah Demircan olacak.

Gömlek Tarzını #bissenle ve @bissegroup Etiketleriyle Yansıtanlara Hediye

Yayınları takip edenler arasından BİSSE gömleklerini hangi tarzlarla giydiklerini anlatan bir fotoğrafı #bissenle ve @bissegroup etiketleriyle paylaşanlar, değerlendirilerek hediyeler kazanacak.

BİSSE’nin “#bissenle” canlı yayınını https://www.instagram.com/bissegroup/?hl=tr üzerinden takip edebilirsiniz.

*****

Read Previous

Reha Tanör’den “Levrek Buğulama da İstemeyin Ama”

Read Next

Bütünü Koruma Sanatı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: