İstanbul Flaş Gazetesi Onur Ödülleri Gecesi

İstanbul Flaş Gazetesi Onur Ödülleri Gecesi

Haber : Kemal Gönüleri

İstanbul Flaş Gazetesi, 2017 Yılı Onur Ödülleri gecesi ve “Fırçaların Özgürlüğü” isimli karma resim sergisinin kokteyli ; Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi‘nde 1 Aralık 2017 Cuma günü saat 18.00‘de başlayacak.

İstanbul Flaş Gazetesi, 2017 Yılı Onur Ödülleri gecesinde bir de  “Fırçaların Özgürlüğü” isimli bir karma resim sergisi düzenlendi.

“Fırçaların Özgürlüğü” karma resim sergisinin açılış kokteyli Bağlarbaşı  Kongre ve Kültür Merkezi‘nde saat 18.00‘de yapılacak. Ardından saat 19.00‘da da İstanbul Flaş Gazetesi, 2017 Yılı Onur Ödülleri gecesi etkinliği başlayacak.

Ülkemize ve insanlığa emeği geçen değerlerimize Onur Ödülü bu yıl İstanbul Flaş Gazetesi tarafından bu yıl 10’uncu defa düzenlenecek olan etkinlikte her yıl olduğu gibi yine sürpriz sanatçılar sahne alacak.

İstanbul Flaş Gazetesi “Fırçaların Özgürlüğü” karma resim sergisi için yapılan yazılı açıklamada “ İnsanı insan yapan özgün yapısı ve özgürlüğün bir parçası oluşu, duyguların fırça dokunuşları ile aydınlanmayı yaşadığı evreni içsel duygularla görünür kılması, her fırça dokunuşunun evrenin bir parçasını açığa çıkarması ve aydınlanmaya katttığı ışık zerreciklerinin büyüyerek tüm evrene ışık saçması görünmeyeni görünür kılmasıdır. “ denildi.

“Fırçaların Özgürlüğü” karma resim sergisine katılan Sanatçıların isimleri şöyledir:

Perihan Koca, K.Muzaffer Gençer, Nur Ulubil, Metin Akarslan, Necmiye Gönenli, Şaban Tuncer, Sibel Kaygısız, Güzide Sarı, Şadan Köse.

Öte yandan , “Fırçaların Özgürlüğü” karma resim sergisi, Üsküdar , Selami Ali Mahallesi Gazi Cd. No:22 adresinde bulunan Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde 8 Aralık‘a kadar Sanatseverler tarafından gezilebilecek.

*****

Önceki

Rekreasyon Derneği & “İlahi Aşk 4” Karma Sergisi

Sonraki

FÜREYA KORAL ile SANAT SOLUMAK

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar