Bodrum Antik Tiyatro Konserleri Başlıyor

Bodrum Antik Tiyatro Konserleri Başlıyor

Haber: Erol Ünal

Bodrum Antik Tiyatro Konserleri 24 Temmuz’da “Sertab Erener Yaz Konseri” ile başlıyor. Bodrum’un yaz aylarındaki en önemli konserleri senelerdir Bodrum-Turgutreis yolu üzerinde yer alan Bodrum Antik Tiyatroda yapılıyor. Bodrum Antik Tiyatrosu 1960’larda geçirdiği restorasyondan sonra 13.000 kişi kapasitesiyle bir çok konsere ev sahipliği yapıyor. Birçok ünlü sanatçının sahneye çıkacağı konserler bu sene koronavirüs tedbirleri altında gerçekleştirilecek.

Bodrum Antik Tiyatro Konserleri 24 Temmuz’da “Sertab Erener” ile başlayacak ve 1 Ağustos Cumartesi “Büyük Ev Ablukada”, 2 Ağustos’ta “Ayta Sözeri”, 3 Ağustos’ta “Duman”, 8 Ağustos Cumartesi “Gazapizm”, 12 Ağustos’ta “Levent Yüksel”, 15 Ağustos Cumartesi “Mabel Matiz” ve 22 Ağustos’ta “Erol Evgin” konserleri ile devam edecek.

Covid- 19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde hazırlanan oturma düzeni ile gerçekleşecek konserlerde, etkinlik alanı girişinde dezenfektan, maske gibi koruyucu donanımlar yer alacak ve tüm seyirciler maskeli olacak.

Müzik dünyamızın en popüler kadın yorumcularından, besteci ve söz yazarı Sertab Erener 2016’da yaptığı “Kırık Kalpler Albümü”nden yaklaşık 4 yıl aradan sonra yepyeni şarkılardan oluşan 13. stüdyo albümü “Ben Yaşarım”ı Haziran ayında yayınlamıştı.

Sertab Erener; ’’Ne kadar söz, ne kadar duygu birikmiş içimde. Her notasını ilmek ilmek içimde bağlayıp size aktardım. Çok heyecanlıyım. Umarım siz de seversiniz. “ diyor.

BODRUM ANTİK TİYATRO KONSER TAKVİMİ

  • 24 Temmuz Cuma – Sertab Erener
  • 1 Ağustos Cumartesi – Büyük Ev Ablukada
  • 2 Ağustos Pazar – Ayta Sözeri
  • 3 Ağustos Pazartesi – Duman
  • 8 Ağustos Cumartesi – Gazapizm
  • 12 Ağustos Çarşamba – Levent Yüksel
  • 15 Ağustos Cumartesi – Mabel Matiz
  • 22 Ağustos Cumartesi – Erol Evgin

*****

Read Previous

Bodrum Kaleiçi’nde “Göbeklitepe” Konçertosu

Read Next

25 Temmuz 2020 Cumartesi Günün Sergileri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: