Sempre’de Muhteşem Caz Akşamı

Sempre’de Muhteşem Caz Akşamı

Haber : Kemal Gönüleri

  • Eskişehirliler ve Eskişehir’e özel olarak gelenler , Eskişehir’de BIZZ BAND – vazgeçilmez CazBand Grubu’nun  konseriyle caz’a doydular.

Aslen Eskişehirli olan Dr. Aytek Şermet’in İstanbul’da işadamı arkadaşlarıyla kurduğu BIZZ BAND – vazgeçilmez CazBand Grubu, 13 Ocak akşamı Eskişehir’in seçkin Akdeniz Restoranı’nda Eskişehirli dostlarına caz müziği ziyafeti sundu.

SEMPRE’nin yenilenen mekanında yenilenen menüsüyle , kaliteli caz müziğiyle buluşan konuklar eğlenceli ve lezzetli bir akşam geçirdiler ve en kısa zamanda tekrarını temenni ettiler.

Eskişehirli Dr. Aytek Şermet’in işadamlarından oluşan BIZZ BAND’ın vokalisti ise Aytek Şermet’in dünya güzeli ve eğitimli kızı Ece Şermet idi.

SEMPRE’nin nefis yemekleri eşliğinde vokalde Ece Şermet, saksafonda Dr.Aytek Şermet, keyste Emre Tukur, basta Firuz Soyuer, davulda Selim Göksu Eskişehirlilere caz keyfi yaşattılar.

Kanatlı Ailesi’nden 3 kardeşin anneleri anısına yeniledikleri SEMPRE Mediterranean Cuisine’deki gecede Galatasaray Lisesi’nden dönem arkadaşları olan Firuzhan Kanatlı, Firuz Soyuer ve Eskişehir asıllı Dr. Aytek Şermet buluştular.

Sempre Mediterranean Cuisine‘nin Medya Takip ve Planlama işlerini yürüten ünlü BEZE Group Kurucusu ve Başkanı Bengü Bilik‘ten işletme hakkında edinilen bilgiler ışığında :

 

Sempre Mediterranean Cuisine’i tanıyalım :

Yıllar önce kurulan ve değerli insan rahmetli Gülay Kanatlı tarafından geliştirilen, dönemin en iyi markaları olan işletmeler 2017 yılında tamamen yenilendi. Artık Sempre Mediterranean Cuisine ve kardeş kuruluşları China Town Far East Cuisine ile Rosa Luna tamamen “Müşteri Memnuniyeti” hedefiyle ve “360 derece hizmet anlayışı” odaklı olarak hizmete devam ediyor. Kanatlı Ailesine ait Sarp Lojistik Havacılık Turizm A.Ş’nin yatırımı olan işletmelerin amacı Türkiye’nin en medeni ve beğenilen ili Eskişehir’e farklı açılımlar sağlamaktır.. Eskişehir’in farklı lezzetlerle de önemli bir destinasyon olmasına değer kazandırmaya devam etmek Sempre Mediterranean Cuisine, China Town Far East Cuisine ve Rosa Luna yönetim ve ekiplerinin en önemli hedeflerinin başında yer alıyor.

Eti Gıda Yön.Krl.Bşk. Ahmet Firuzhan Kanatlı (Ortada) Bizz Band Grubu ile

Sempre Mediterranean Cuisine

Adres: Hoşnudiye Mh. Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cd. No:13 Eskişehir

RezervasyonTelefon: (0 222) 221 04 31

BEZE Group

Kurucu&Başkan Bengü Bilik – 0532 216 69 43 – bengubilik@bezegroup.org

Hakan Özmen – 0532 600 28 73 – info4@bezegroup.org

*****

Önceki

Kayak Merkezi DAVRAZ&ISPARTA

Sonraki

19 Ocak 2018 Cuma Tiyatro Rehberi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar