Saküder’in Büyükada Sergisi Açıldı

Saküder’in Büyükada Sergisi Açıldı

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

Saküder Derneğinin Kuruluşunun 12.Yılında İstanbul Büyükada Sanat Buluşması resim sergisi Büyükada Adalar Kültür Derneği Sanat Galerisi’nde 29 Temmuz 2017 Cumartesi günü düzenlenen bir kokteyl ile açıldı.

Açılış kokteylinde Saküder Dernek Başkanı Ali Eser , Prof.Dr. Ahmet Özol ve Büyükada Adalar Kültür Derneği Başkanı Özer Kangur birer konuşma yaptıktan sonra ; Saküder Dernek Başkanı Ali Eser , Büyükada Adalar Kültür Derneği Başkanı Özer Kangur‘a bir teşekkür plaketi takdim etti.

Sergiye katılan sanatçılar , katılım belgelerini Saküder Dernek Başkanı Ali Eser‘in elinden aldılar.

Sergide eserleri Yer alan Sanatçılar:

Prof Dr. Nur Gökbulut , Prof Dr. Ahmet Özol , Prof Dr. Basri Erdem , Nuran Say, Alptekin Soy,, Ayla Akyol , Nur Ulubıl, Güler Dikme , Naim Fakkuşoglu , Gönül Kuray , Semra Taşçı, Aysel Tüfekçioğlu, Harika Uyaroğlu, Hayrettin Sücüllü, Nural Oğuzhan, K.Muzaffer Gençer, Ülkü Bartınlıoğlu, Zehra Efe, Aynur Yıldırım, Naziye Sürer, Feriha Aldoğan, Rana Şimşek , Esmira Rustemova, Nuray Demirel, Ümit Coşalev , Nalan Fulya Açarbay.

Büyükada Sanat Buluşması Resim Sergisi açılış kokteylinden sonra MEKAN BAY ŞÜKRÜ‘de sanatçıların ile Sanat severlerin katılımı ile yemekli bir toplantı yapıldı.

Saküder Derneğinin Kuruluşunun 12.Yılında İstanbul Büyükada Sanat Buluşması resim sergisi Büyükada Adalar Kültür Derneği Sanat Galerisi‘nde 5 Ağustos’a kadar Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

*****

Önceki

Hakikat’e Doğuş Sergisi açıldı

Sonraki

“Balkonumda Kahve Keyfi” Büyükada’da

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar